Gå til hovedindhold

Hewlett-Packard HP 524pn 24" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) HDMI DisplayPort 100Hz

Hewlett-PackardComputerskærmeEAN: 0197961404999
Pris fra 1.324 krtil 1.939 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 615 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP 524pn 24" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) HDMI DisplayPort 100Hz og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1324 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 524pn 24" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) HDMI DisplayPort 100Hz
1.324 kr
Til butik
HP 524pn 24" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) HDMI DisplayPort 100Hz billede

Produktinformation

HP 524pn - Series 5 Pro - LED-skærm - 24" - 1920 x 1200 WUXGA @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - jet black, sølv (stander)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 9D9A7AA#ABB
EAN: 0197961404999
Varenr.: 1002409038
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm HP 24" 524pn IPS WUXGA 100 Hz HDMI/DP
-11%1.599 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærm HP 24" 524pn IPS WUXGA 100 Hz HDMI/DP billede

Produktinformation

HP 524pn - Series 5 Pro - LED-skærm - 24" - 1920 x 1200 WUXGA @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - jet black, sølv (stander)Få mere ud af din arbejdsdag med en 24" WUXGA-skærm i HP's serie 5 Pro. Skab den opsætning, der passer bedst til din arbejdsstil, uanset hvor du arbejder, med en udsøgt visuel klarhed og justerbar komfort indbygget i et elegant, moderne design.GenereltBacklight-teknologi: Kantbelyst LEDDiagonal størrelse: 24"Dimensioner (B x D x H): 53.28 cm x 18.95 cm x 51.75 cm - med standerEgenskaber: Flicker Free-teknologi3 Side Borderless DesignLow Blue Light-teknologi8-bit(6-bit + FRC) Color DepthHP Eye EaseEnergiklasse: Klasse CEnergimærke QR-kode URL: Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2000332Farve: Jet black, sølv (stander)Farve support: 16,7 millioner farverFarvespektrum: 100% sRGBFormatforhold: 16:10Indbygget udstyr: USB 3.2 Gen 1 hubKontrastforhold: 1500:1 / 10000000:1 (dynamisk)Lodret opdateringshastighed: 50 - 100 HzLodret synsvinkel: 178Lysstyrke: 350 cd/m²Paneltype: IPSPixel Pitch: 0.27 mmPixel pr. tomme: 94Responstid: 5 ms (grå-til-grå med overdrive)Skærmbelægning: Blændfri3H Hard CoatingDis 25 %Skærmtype: LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriksStandard opløsning: WUXGA 1920 x 1200 ved 100 H...

Produktspecifikationer

Kategori: Skærme
Vægt: 7.28g
EAN: 0197961404999
Varenr.: 1935236
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm HP 24" 524pn IPS WUXGA 100 Hz HDMI/DP
-11%1.619 kr
Før 1.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærm HP 24" 524pn IPS WUXGA 100 Hz HDMI/DP billede

Produktinformation

HP 524pn - Series 5 Pro - LED-skærm - 24" - 1920 x 1200 WUXGA @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort - jet black, sølv (stander)Få mere ud af din arbejdsdag med en 24" WUXGA-skærm i HP's serie 5 Pro. Skab den opsætning, der passer bedst til din arbejdsstil, uanset hvor du arbejder, med en udsøgt visuel klarhed og justerbar komfort indbygget i et elegant, moderne design.GenereltBacklight-teknologi: Kantbelyst LEDDiagonal størrelse: 24"Dimensioner (B x D x H): 53.28 cm x 18.95 cm x 51.75 cm - med standerEgenskaber: Flicker Free-teknologi3 Side Borderless DesignLow Blue Light-teknologi8-bit(6-bit + FRC) Color DepthHP Eye EaseEnergiklasse: Klasse CEnergimærke QR-kode URL: Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2000332Farve: Jet black, sølv (stander)Farve support: 16,7 millioner farverFarvespektrum: 100% sRGBFormatforhold: 16:10Indbygget udstyr: USB 3.2 Gen 1 hubKontrastforhold: 1500:1 / 10000000:1 (dynamisk)Lodret opdateringshastighed: 50 - 100 HzLodret synsvinkel: 178Lysstyrke: 350 cd/m²Paneltype: IPSPixel Pitch: 0.27 mmPixel pr. tomme: 94Responstid: 5 ms (grå-til-grå med overdrive)Skærmbelægning: Blændfri3H Hard CoatingDis 25 %Skærmtype: LED-baggrundsbelyst LCD-skærm / TFT aktiv matriksStandard opløsning: WUXGA 1920 x 1200 ved 100 HzVandret opdateringshastighed: 30 - 130 kHzVandret synsvinkel: 178Vægt: 5.1 kgForbindelseInterface: HDMI (HDCP) | DisplayPort 1.2 (HDCP) | 4 x USB 3.2 Gen 1 (1 opladning) | USB-BMekaniskDrejevinkel: 90Højde justering: 150 mmJusteringer til display-position: Højdepivot (rotering)drejbartiltRotationsvinkel: 180Tiltvinkel: -5/+23DiverseBaggrundslys, brændetid: 30,000 timerEgenskaber: Slot sikkerhedslås (kabel lås sælges separat)Lokalisering: Engelsk / EuropaOverensstemmelsesstandarder: VCCIBSMINOMWHQLCBCCCFCCISO 9241-307KCCICEScTUVusTUV BauartCECKCERPCECPCELEACCEL Grade 1BISlav halogenNRCSPVC-freeAustralian-New Zealand MEPSVietnam MEPSSouth Africa Energy LabelUkraine Energy LabelSikkerhedsåbningstype: Kensington-sikkerhedsåbningEffektIndgangspænding: AC 100-240 V (50/60 Hz)Strømforbrug SDR (Til-tilstand): 12 kWh/1000 tStrømforbrugs-stand by: 0.5 WattProgrammer / SystemkravInkluderet software: HP Display Center, HP Display ManagerMål og vægtDimensioner & vægt detaljer: Med stander - bredde: 53.28 cm - dybde: 18.95 cm - højde: 51.75 cm - vægt: 5.1 kg | Uden stander - bredde: 53.28 cm - dybde: 4.7 cm - højde: 34.29 cmMål & vægt (forsendelse)Bredde ved forsendelse: 62.1 cmDybde ved forsendelse: 14 cmHøjde ved forsendelse: 41.1 cmVægt ved forsendelse: 7.4 kgBæredygtighedsoplysningerENERGY STAR-certificeret: JaEPEAT kompatibel: EPEAT GoldTCO-certificeret: TCO Certified Edge DisplaysTCO Certified Displays 9TCO Certificeretgeneration 10til skærmeProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 3 årMiljømæssige parametreFugtighedsgrad ved brug: 20 - 80% RH (non-condensing)Maks. driftstemperatur: 35 °CMin. driftstemperatur: 5 °C...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Skærme
Vægt: 7.28g
EAN: 0197961404999
Varenr.: 1935236
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Series 5 Pro 24 inch WUXGA
1.939 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 524pn 24" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) HDMI DisplayPort 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 524pn 24" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) HDMI DisplayPort 100Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.324 kr1.324 krKøb
2Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
3Vivas DK1.619 kr1.688 krKøb
4Ultrashop1.939 kr1.939 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 524pn 24" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) HDMI DisplayPort 100Hz

PriceData har fulgt prisen på HP 524pn 24" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) HDMI DisplayPort 100Hz i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.288 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 3.792 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.515 kr.

Den nuværende pris på 1.324 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 45 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for HP 524pn 24" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) HDMI DisplayPort 100Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for HP 524pn 24" IPS 1920 x 1200 (WUXGA) HDMI DisplayPort 100Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.324 kr8 kr (1%)
27. maj 20261.332 kr9 kr (1%)
25. maj 20261.341 kr9 kr (1%)
23. maj 20261.332 kr9 kr (1%)
22. maj 20261.341 kr9 kr (1%)
19. maj 20261.332 kr9 kr (1%)
18. maj 20261.341 kr12 kr (1%)
16. maj 20261.329 kr9 kr (1%)
15. maj 20261.338 kr9 kr (1%)
13. maj 20261.347 kr9 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret