Gå til hovedindhold

ASUS PRIME B650M-A WIFI II Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX

ASUSBundkortEAN: 4711387034934
Pris fra 885 krtil 1.624 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 739 kr (46% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASUS PRIME B650M-A WIFI II Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 885 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
ASUS Prime B650M-A WIFI II Bundkort
885 kr
Til butik
ASUS Prime B650M-A WIFI II Bundkort billede

Produktinformation

ASUS Prime B650M-A WIFI II Bundkort - AM5, mATX, DDR5,WIFI, 1 x PCIe 4.0 x16, 2 x M.2 - Bundkort AMD Socket

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: 90MB1EG0-M0EAY0
EAN: 4711387034934
Varenr.: 1222961
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS PRIME B650M-A WIFI II Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX
989 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS PRIME B650M-A WIFI II Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX
1.037 kr
Til butik
ASUS PRIME B650M-A WIFI II Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX billede

Produktinformation

Bundkort, Micro-ATX, AMD AM5 Socket, AMD B650, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR5-5600 - 4 x DIMM slots (AMD EXPO support), 4 x SATA-600 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 5.0 (2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2 Type A & C, D-Sub / DisplayPort 1.4 / HDMI 2.1 tilslutning, Realtek 2.5 Gigabit LAN, WiFi 6 (802.11ax) & Bluetooth 5.3, AMD Graphics understøttelse (CPU påkrævet), Realtek ALC892 HD Audio (8-kanaler) - ASUS AURA indbygget, RGB lys i bundkortet!

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: 90MB1EG0-M0EAY0
EAN: 4711387034934
Varenr.: 3144712
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort ASUS Prime B650M-A WiFi II - AMD B650, Socket AM5, micro ATX
-10%1.129 kr
Før 1.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ASUS PRIME B650M-A WIFI II -mATX-bundkort
1.129 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort ASUS Prime B650M-A WiFi II - AMD B650, Socket AM5, micro ATX
-9%1.149 kr
Før 1.269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS PRIME B650M-A WIFI II (mATX, B650, AM5) - Bundkort - GEEKD.dk
1.149 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Prime B650m-a Wifi Ii Amd B650 Sokkel Am5 Micro Atx Am5 Micro-atx Bundkort
1.624 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS PRIME B650M-A WIFI II Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS PRIME B650M-A WIFI II Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK885 kr885 krKøb
2CompuMail DK989 kr989 krKøb
3Proshop DK1.037 kr1.037 krKøb
4Boligcenter DK1.129 kr1.129 krKøb
5Teknikproffset DK1.129 kr1.188 krKøb
6Vivas DK1.149 kr1.228 krKøb
7Geekd1.149 kr1.149 krKøb
8Dustin DK1.624 kr1.710,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS PRIME B650M-A WIFI II Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX

PriceData har fulgt prisen på ASUS PRIME B650M-A WIFI II Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX i 185 dage. Laveste pris i perioden er 885 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 1.268 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.048 kr.

Den nuværende pris på 885 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 48 prisfald og 40 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 86 prisændringer for ASUS PRIME B650M-A WIFI II Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 86 prisændringer for ASUS PRIME B650M-A WIFI II Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 2026885 kr100 kr (10%)
2. maj 2026985 kr2 kr (0%)
1. maj 2026987 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026988 kr3 kr (0%)
29. apr. 2026985 kr12 kr (1%)
26. apr. 2026997 kr4 kr (0%)
25. apr. 2026993 kr3 kr (0%)
22. apr. 2026990 kr2 kr (0%)
17. apr. 2026988 kr9 kr (1%)
15. apr. 2026997 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret