Gå til hovedindhold

ASUS PCE-BE6500 WIFI 7, Bluetooth 5.4 PCIe Network Card Trådløs Adapter - GEEKD.dk

ASUSNetværkskort og -adaptereEAN: 4711387680681
Pris fra 327 krtil 545 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 218 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 320 kr 25. maj

Sammenlign priser på ASUS PCE-BE6500 WIFI 7, Bluetooth 5.4 PCIe Network Card Trådløs Adapter - GEEKD.dk og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 327 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS PCE-BE6500
327 kr
Til butik
ASUS PCE-BE6500 billede

Produktinformation

Netværksadapter, PCI Express x1, Wi-Fi 7, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6, Bluetooth

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Netvaerksadapter netkort printserver mv
Artikel nr.: 90IG09G0-MO0B00
EAN: 4711387680681
Varenr.: 3331577
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS PCE-BE6500 Netværksadapter PCI Express x1 2882Mbps
333 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
ASUS netværkskort PCE-BE6500
-32%399 kr
Før 590 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløst netkort ASUS PCE-BE6500 PCIe x1 - Wi?Fi 7 / 6 / 5 + Bluetooth
-11%399 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Asus PCE-BE6500 Wifi 7 Tri-Band PCIe Netværkskort
399 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASUS PCE-BE6500 WIFI 7, Bluetooth 5.4 PCIe Network Card Trådløs Adapter - GEEKD.dk
399 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløst netkort ASUS PCE-BE6500 PCIe x1 - Wi?Fi 7 / 6 / 5 + Bluetooth
-11%419 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS PCE-BE6500 Netværksadapter PCI Express x1 2882Mbps
429 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Pce-be6500 Intern Wlan / Bluetooth 2882 Mbit/s
545 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS PCE-BE6500 WIFI 7, Bluetooth 5.4 PCIe Network Card Trådløs Adapter - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS PCE-BE6500 WIFI 7, Bluetooth 5.4 PCIe Network Card Trådløs Adapter - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK327 kr366 krKøb
2CompuMail DK333 kr333 krKøb
3Komplett DK399 kr399 krKøb
4Boligcenter DK399 kr399 krKøb
5Av-Cables DK399 kr399 krKøb
6Geekd399 kr399 krKøb
7Vivas DK419 kr488 krKøb
8Ultrashop429 kr429 krKøb
9Dustin DK545 kr631,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS PCE-BE6500 WIFI 7, Bluetooth 5.4 PCIe Network Card Trådløs Adapter - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på ASUS PCE-BE6500 WIFI 7, Bluetooth 5.4 PCIe Network Card Trådløs Adapter - GEEKD.dk i 150 dage. Laveste pris i perioden er 320 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 396 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 358 kr.

Den nuværende pris på 327 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 64 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for ASUS PCE-BE6500 WIFI 7, Bluetooth 5.4 PCIe Network Card Trådløs Adapter - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for ASUS PCE-BE6500 WIFI 7, Bluetooth 5.4 PCIe Network Card Trådløs Adapter - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026327 kr3 kr (1%)
27. maj 2026324 kr3 kr (1%)
26. maj 2026327 kr7 kr (2%)
25. maj 2026320 kr4 kr (1%)
24. maj 2026324 kr3 kr (1%)
23. maj 2026327 kr5 kr (2%)
22. maj 2026322 kr3 kr (1%)
21. maj 2026325 kr2 kr (1%)
19. maj 2026327 kr5 kr (2%)
2. maj 2026322 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret