Gå til hovedindhold

ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVKU700002I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 155H / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort

ASUSSkrivebordscomputereEAN: 4711387492369
Pris fra 4.389 krtil 5.249 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 860 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.430 kr 15. maj

Sammenlign priser på ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVKU700002I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 155H / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4389 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 14 Pro Kit - Core Ultra 7 155H
4.389 kr
Til butik
ASUS NUC 14 Pro Kit - Core Ultra 7 155H billede

Produktinformation

Mini PC barebone, der kombinerer et kompakt kabinet med en konfigurerbar NVMe-slot og modulært DDR5-hukommelse til brugere, der har brug for et lille, energieffektivt system til daglig produktivitet, lettere indholdsproduktion og moderne kablet og trådløs forbindelse. Processor: 1 x Intel Core Ultra 7 (Serie 1) 155H / 1.4 GHz (op til 4.8 GHz, 16-core) Hukommelse: 0 GB installeret / 48 GB max DDR5 SDRAM Lagring: NVMe controller, ingen HDD Grafik: Intel Arc Graphics Netværk: 1GbE, 2.5GbE, Wi-Fi 5, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.3 Operativsystem: Intet operativsystem Giver en kompakt, konfigurerbar platform, der kan opgraderes med NVMe-lagring og op til 48 GB DDR5-hukommelse for at levere hurtig multitasking og alsidig forbindelse til dagligt arbejde og medieopgaver.

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Stationaer Mini PC Barebone
Artikel nr.: 90AR0062-M000E0
EAN: 4711387492369
Varenr.: 3252649
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVKU700002I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 155H / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort
4.394 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVKU700002I Mini PC Core Ultra 7 155H 0GB 0GB Intel Arc Graphics No-OS
4.405 kr
Til butik
ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVKU700002I Mini PC Core Ultra 7 155H 0GB 0GB Intel Arc Graphics No-OS billede

Produktinformation

ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVKU700002I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 155H / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90AR0062-M000E0
EAN: 4711387492369
Varenr.: 1001935031
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asus Nuc 14 Pro Ultra 7 155h Slim 155h Barebone
5.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVKU700002I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 155H / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVKU700002I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 155H / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK4.389 kr4.389 krKøb
2CS MEGASTORE DK4.394 kr4.394 krKøb
3CompuMail DK4.405 kr4.405 krKøb
4Dustin DK5.249 kr5.335,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVKU700002I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 155H / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort

PriceData har fulgt prisen på ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVKU700002I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 155H / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort i 180 dage. Laveste pris i perioden er 3.430 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 4.754 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.314 kr.

Den nuværende pris på 4.389 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 24% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVKU700002I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 155H / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for ASUS NUC 14 Pro RNUC14RVKU700002I - Barebone - mini PC 1 x Core Ultra 7 155H / op til 4.8 GHz - RAM 0 GB - Intel Arc Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20264.389 kr85 kr (2%)
2. jun. 20264.304 kr5 kr (0%)
31. maj 20264.309 kr5 kr (0%)
30. maj 20264.304 kr39 kr (1%)
29. maj 20264.343 kr34 kr (1%)
28. maj 20264.309 kr5 kr (0%)
27. maj 20264.304 kr5 kr (0%)
23. maj 20264.309 kr823 kr (24%)
22. maj 20263.486 kr56 kr (2%)
15. maj 20263.430 kr44 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret