Gå til hovedindhold

ASUSTeK COMPUTER ASUS NUC 12 Pro Slim Kit RNUC12WSKI500000I - Barebone - mini PC 1 x Core i5 1240P / op til 4.4 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E) - sort

ASUSTeK COMPUTEREAN: 4711387504505
Pris fra 3.577 krtil 3.979 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 402 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.378 kr 6. maj

Sammenlign priser på ASUS NUC 12 Pro Slim Kit RNUC12WSKI500000I - Barebone - mini PC 1 x Core i5 1240P / op til 4.4 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E) - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3577 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 12 Pro Slim Kit RNUC12WSKI500000I - Barebone - mini PC 1 x Core i5 1240P / op til 4.4 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E) - sort
3.577 kr
Til butik
ASUS NUC 12 Pro Slim Kit RNUC12WSKI500000I - Barebone - mini PC 1 x Core i5 1240P / op til 4.4 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E) - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: ASUS
Kategori: Barebone
Farve: 2
Artikel nr.: 90AR00D1-M00040
EAN: 4711387504505
Varenr.: 20716008
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS NUC 12 Pro Slim Kit RNUC12WSKI500000I Mini PC I5-1240P 0GB No-OS
3.578 kr
Til butik
ASUS NUC 12 Pro Slim Kit RNUC12WSKI500000I Mini PC I5-1240P 0GB No-OS billede

Produktinformation

ASUS NUC 12 Pro Slim Kit RNUC12WSKI500000I - Barebone - mini PC 1 x Core i5 1240P / op til 4.4 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E) - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90AR00D1-M00040
EAN: 4711387504505
Varenr.: 1001922582
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASUS NUC 12 Pro Slim Kit mini PC i5-1240P - barebone uden OS
-3%3.899 kr
Før 3.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ASUS NUC 12 Pro Slim Kit mini PC i5-1240P - barebone uden OS billede

Produktinformation

ASUS NUC 12 Pro Slim Kit RNUC12WSKI500000I - Barebone - mini PC 1 x Core i5 1240P / op til 4.4 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E) - sortGenereltFarve: SortProduktmodel: Mini PCType: PC bareboneProcessor / ChipsetAntal CPU'er: 1Antal kerner: 12-coreCPU: Intel Core i5 (12. Gen) 1240PMaks. antal CPU'er: 1Max Turbo Speed: 4.4 GHz (P-kerne) / 3.3 GHz (E-kerne)Processor, hovedegenskaber: Intel Smart CacheCachehukommelseCache pr. processor: 12 MBInstalleret størrelse: 12 MBRAMHoldere: 2 (Total) / 2 (ubrugt)Installeret størrelse: 0 GB (installeret) / 64 GB (maks.)Model: SO DIMM 260-PINTeknologi: DDR4 SDRAMVurderet hukommelseshastighed: 3200 MHzHarddiskType: Ingen HDDController for lagringType: SATAOptisk lagringType: Intet optisk drevMonitorMonitortype: Ingen.Grafik controllerGrafik-processor: Intel Iris Xe GraphicsVideo-interfaces: HDMI

Produktspecifikationer

Kategori: Barebone PCer
Vægt: 1.44g
EAN: 4711387504505
Varenr.: 2142900
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASUS NUC 12 Pro Slim Kit mini PC i5-1240P - barebone uden OS
-2%3.919 kr
Før 4.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS NUC 12 Pro Slim Kit RNUC12WSKI500000I Mini PC I5-1240P 0GB No-OS
3.979 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 12 Pro Slim Kit RNUC12WSKI500000I - Barebone - mini PC 1 x Core i5 1240P / op til 4.4 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 12 Pro Slim Kit RNUC12WSKI500000I - Barebone - mini PC 1 x Core i5 1240P / op til 4.4 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK3.577 kr3.577 krKøb
2CompuMail DK3.578 kr3.578 krKøb
3Boligcenter DK3.899 kr3.899 krKøb
4Vivas DK3.919 kr3.988 krKøb
5Ultrashop3.979 kr3.979 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS NUC 12 Pro Slim Kit RNUC12WSKI500000I - Barebone - mini PC 1 x Core i5 1240P / op til 4.4 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E) - sort

PriceData har fulgt prisen på ASUS NUC 12 Pro Slim Kit RNUC12WSKI500000I - Barebone - mini PC 1 x Core i5 1240P / op til 4.4 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E) - sort i 174 dage. Laveste pris i perioden er 3.378 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 4.028 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.627 kr.

Den nuværende pris på 3.577 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for ASUS NUC 12 Pro Slim Kit RNUC12WSKI500000I - Barebone - mini PC 1 x Core i5 1240P / op til 4.4 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E) - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for ASUS NUC 12 Pro Slim Kit RNUC12WSKI500000I - Barebone - mini PC 1 x Core i5 1240P / op til 4.4 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E) - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20263.577 kr12 kr (0%)
29. maj 20263.589 kr12 kr (0%)
28. maj 20263.601 kr1 kr (0%)
27. maj 20263.602 kr12 kr (0%)
25. maj 20263.614 kr59 kr (2%)
23. maj 20263.555 kr11 kr (0%)
22. maj 20263.566 kr1 kr (0%)
21. maj 20263.567 kr11 kr (0%)
20. maj 20263.578 kr12 kr (0%)
19. maj 20263.590 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret