Gå til hovedindhold

ASUSTeK COMPUTER ASUS NUC 12 Pro Kit RNUC12WSKI700002I - Barebone - mini PC 1 x Core i7 1260P / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E) - sort

ASUSTeK COMPUTERBarebonecomputerEAN: 4711387504550
Pris fra 3.294 krtil 3.829 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 535 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.075 kr 4. mar.

Sammenlign priser på ASUS NUC 12 Pro Kit RNUC12WSKI700002I - Barebone - mini PC 1 x Core i7 1260P / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E) - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3294 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASUS NUC 12 Pro Kit RNUC12WSKI700002I Mini PC Core i7 I7-1260P 0GB 0GB Intel Iris Xe Graphics No-OS
3.294 kr
Til butik
ASUS NUC 12 Pro Kit RNUC12WSKI700002I Mini PC Core i7 I7-1260P 0GB 0GB Intel Iris Xe Graphics No-OS billede

Produktinformation

ASUS NUC 12 Pro Kit RNUC12WSKI700002I - Barebone - mini PC 1 x Core i7 1260P / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E) - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 90AR00D1-M00090
EAN: 4711387504550
Varenr.: 1001922585
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 12 Pro Kit - Core 7 - 0GB / 0TB
3.305 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASUS NUC 12 Pro Kit RNUC12WSKI700002I - Barebone - mini PC 1 x Core i7 1260P / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E) - sort
3.351 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mini pc ASUS NUC 12 Pro Kit - Core i7-1260P, Thunderbolt 4, Wi‑Fi 6E - Barebone
-16%3.799 kr
Før 4.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mini pc ASUS NUC 12 Pro Kit - Core i7-1260P, Thunderbolt 4, Wi‑Fi 6E - Barebone
-15%3.819 kr
Før 4.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASUS NUC 12 Pro Kit RNUC12WSKI700002I Mini PC Core i7 I7-1260P 0GB 0GB Intel Iris Xe Graphics No-OS
3.829 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 12 Pro Kit RNUC12WSKI700002I - Barebone - mini PC 1 x Core i7 1260P / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASUS NUC 12 Pro Kit RNUC12WSKI700002I - Barebone - mini PC 1 x Core i7 1260P / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E) - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.294 kr3.294 krKøb
2Proshop DK3.305 kr3.305 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.351 kr3.351 krKøb
4Boligcenter DK3.799 kr3.799 krKøb
5Vivas DK3.819 kr3.888 krKøb
6Ultrashop3.829 kr3.829 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASUS NUC 12 Pro Kit RNUC12WSKI700002I - Barebone - mini PC 1 x Core i7 1260P / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E) - sort

PriceData har fulgt prisen på ASUS NUC 12 Pro Kit RNUC12WSKI700002I - Barebone - mini PC 1 x Core i7 1260P / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E) - sort i 178 dage. Laveste pris i perioden er 2.954 kr (registreret d. 31. januar 2026), højeste er 3.685 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.284 kr.

Den nuværende pris på 3.294 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 58 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for ASUS NUC 12 Pro Kit RNUC12WSKI700002I - Barebone - mini PC 1 x Core i7 1260P / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E) - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for ASUS NUC 12 Pro Kit RNUC12WSKI700002I - Barebone - mini PC 1 x Core i7 1260P / op til 4.7 GHz - RAM 0 GB - Intel Iris Xe Graphics - Gigabit Ethernet, 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.2, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E) - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20263.294 kr3 kr (0%)
31. maj 20263.297 kr9 kr (0%)
30. maj 20263.306 kr2 kr (0%)
29. maj 20263.308 kr3 kr (0%)
27. maj 20263.311 kr83 kr (3%)
23. maj 20263.228 kr11 kr (0%)
21. maj 20263.217 kr273 kr (8%)
20. maj 20263.490 kr44 kr (1%)
19. maj 20263.534 kr17 kr (0%)
14. maj 20263.517 kr267 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret