Gå til hovedindhold

Asteria Up Loftlampe Pearl White Asteria Up Large UMAGE - Stue - Design - Metal - Med afstand

UmageLoftslampebeslagEAN: 5710302023298
Pris fra 3.919 krtil 4.968 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.049 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.045 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Asteria Up Loftlampe Pearl White Asteria Up Large UMAGE - Stue - Design - Metal - Med afstand og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3919 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Asteria Up large loftlampe, pearl hvid/messing
-20%3.919 kr
Før 4.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Asteria Up large loftlampe, pearl hvid/messing billede

Produktinformation

Umage Asteria Up large loftlampe, pearl hvid/messing - designet af Søren Ravn Christensen Asteria Up loftlampen har et minimalistisk og diskret design med et tidløst udtryk. Lampen har en integreret LED-lyskilde, der udsender et behageligt lys og via topp...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Asteria
Farve: Hvid
EAN: 5710302023298
Varenr.: 2329
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Asteria Up Loftlampe Pearl White Asteria Up Large UMAGE - Stue - Design - Metal - Med afstand
-20%3.919 kr
Før 4.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Asteria Up Loftlampe Pearl White Asteria Up Large UMAGE - Stue - Design - Metal - Med afstand billede

Produktinformation

Asteria Up Loftlampe Pearl White er en slank, minimalistisk og flot lampe, som er designet til fremtiden. Lampen kommer med et indbygget LED panel, som er dæmpbar. Det er en lampe, som egner sig rigtig godt over spisebordet, stuebordet eller køkkenøen. Her ser du Asteria i en flot hvid perlemorsfarve. Der er mange muligheder med Asteria, som fås i flere forskellige flotte farver. Mærket UMAGE har gjort det igen og designet en smuk lampe, hvor der både er tænkt på designet, teknologien og håndværket.

Produktspecifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Loftlamper
Materiale: Metal
Artikel nr.: 2329
EAN: 5710302023298
Varenr.: 9521257
Gå til Trenddo
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Asteria Up Loftlampe - Pearl White - Large - Ø60 x 21 cm - Umage
-10%4.409 kr
Før 4.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Asteria Up Loftlampe - Pearl White - Large - Ø60 x 21 cm - Umage billede

Produktinformation

Umage Asteria Up er en stilren loftlampe med et fladt og elegant design, skabt til det nordiske hjem, hvor enkelhed og funktion går hånd i hånd. Lampen monteres tæt på loftet og er derfor et oplagt valg i rum med lavere loftshøjde eller steder, hvor man ø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Umage
Kategori: Udsalg
EAN: 5710302023298
Varenr.: 51673574867282
Gå til Tendensshop
TrustScore 2.5 ud af 52,5
Asteria Up Loftlampe - Pearl White - Large - Ø60 x 21 cm - Umage
-10%4.409 kr
Før 4.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Umage Asteria Up loftlampe, hvid, Ø60 cm
4.899 kr
Til butik
Gå til Hulténs DK
TrustScore 4 ud af 53,7
Umage, Asteria Up Loftlampe L Ø60 cm Pearl White
-10%4.968 kr
Før 5.520 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Asteria Up Loftlampe Pearl White Asteria Up Large UMAGE - Stue - Design - Metal - Med afstand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Asteria Up Loftlampe Pearl White Asteria Up Large UMAGE - Stue - Design - Metal - Med afstand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk3.919 kr3.919 krKøb
2Lampemesteren DK3.919 kr3.919 krKøb
3Trenddo4.409 kr4.409 krKøb
4Tendensshop4.409 kr4.409 krKøb
5LampeGuru.dk4.899 kr4.899 krKøb
6Hulténs DK4.968 kr5.218 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Asteria Up Loftlampe Pearl White Asteria Up Large UMAGE - Stue - Design - Metal - Med afstand

PriceData har fulgt prisen på Asteria Up Loftlampe Pearl White Asteria Up Large UMAGE - Stue - Design - Metal - Med afstand i 182 dage. Laveste pris i perioden er 3.045 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 3.919 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.458 kr.

Den nuværende pris på 3.919 kr er 13% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Asteria Up Loftlampe Pearl White Asteria Up Large UMAGE - Stue - Design - Metal - Med afstand. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Asteria Up Loftlampe Pearl White Asteria Up Large UMAGE - Stue - Design - Metal - Med afstand de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20263.919 kr245 kr (7%)
17. maj 20263.674 kr
16. maj 20263.674,25 kr
4. maj 20263.674 kr609 kr (20%)
21. apr. 20263.065 kr9 kr (0%)
15. apr. 20263.056 kr11 kr (0%)
31. mar. 20263.045 kr24 kr (1%)
26. mar. 20263.069 kr360 kr (10%)
22. mar. 20263.429 kr29 kr (1%)
21. mar. 20263.458 kr175 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret