Gå til hovedindhold

Asteria Pendel Mini Black Asteria mini UMAGE - Stue - Design - Metal - Med én lyskilde

UmageLamperEAN: 5710302022222
Pris fra 1.424 krtil 1.899 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 475 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.161 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Asteria Pendel Mini Black Asteria mini UMAGE - Stue - Design - Metal - Med én lyskilde og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1424 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Asteria mini pendel, sort/messing
-25%1.424 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Asteria mini pendel, sort/messing billede

Produktinformation

Umage Asteria mini pendel, sort med top i messing - designet af Søren Ravn Christensen Asteria mini pendlen udsender et blødt lys fra den integrerede LED-lyskilde. Den populære lampe har et minimalistisk design med et enkelt og tidløst udtryk. Pendlens sl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Asteria
Farve: Sort
EAN: 5710302022222
Varenr.: 2222
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Asteria Pendel Mini Black Asteria mini UMAGE - Stue - Design - Metal - Med én lyskilde
-20%1.519 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Asteria Pendel Mini Black Asteria mini UMAGE - Stue - Design - Metal - Med én lyskilde billede

Produktinformation

Asteria Mini Pendel Black er en slank, minimalistisk og flot lampe, som er designet til fremtiden. Asteria fås både som bordlampe, gulvlampe, loftlampe og pendel i to forskellige størrelser. Asteria pendlen fås med et ophæng i enten messing, sort eller stål. Lampen fås i flere forskellige moderne farver – kombineret med det simple og tidløse design, passer Asteria serien ind i stort set alle hjem. OBS! Asteria pendlen har en driver, der er monteret i den tilhørende baldakin. Det er derfor ikke muligt at hænge pendlen op uden baldakin - eksempelvis i forbindelse med en strømskinne. Du er altid velkommen til at kontakte vores kundeservice, hvis du har spørgsmål. OBS: alle Asteria pendler på nær Micro og Mini kan dæmpes.

Produktspecifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Pendler
Materiale: Metal
Artikel nr.: 2222
EAN: 5710302022222
Varenr.: 9521903
Gå til SELTA
TrustScore 5 ud af 54,7
ASTERIA MINI PENDEL 2222 SORT
1.519 kr
Til butik
ASTERIA MINI PENDEL 2222 SORT billede

Produktinformation

#html-body [data-pb-style=DJID3F9]{justify-content:flex-start;display:flex;flex-direction:column;background-position:left top;background-size:cover;background-repeat:no-repeat;background-attachment:scroll}Asteria pendlen fra Umage er meget minimalistisk i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Umage
Kategori: Lamps
EAN: 5710302022222
Varenr.: 245863
Gå til Luxlight.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Asteria Mini Pendel Sort - Umage
-20%1.519,2 kr
Før 1.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Tendensshop
TrustScore 2.5 ud af 52,5
Asteria Pendel Mini - Black / Brass - Ø: 31 cm - Umage
-10%1.664 kr
Før 1.849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Trenddo
TrustScore 0 ud af 50,0
Asteria Pendel Mini - Black / Brass - Ø: 31 cm - Umage
-10%1.664 kr
Før 1.849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Umage Asteria pendel, sort, Ø31 cm
1.899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Asteria Pendel Mini Black Asteria mini UMAGE - Stue - Design - Metal - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Asteria Pendel Mini Black Asteria mini UMAGE - Stue - Design - Metal - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk1.424 kr1.424 krKøb
2Lampemesteren DK1.519 kr1.519 krKøb
3SELTA1.519 kr1.519 krKøb
4Luxlight.dk1.519,2 kr1.519,2 krKøb
5Tendensshop1.664 kr1.664 krKøb
6Trenddo1.664 kr1.664 krKøb
7LampeGuru.dk1.899 kr1.899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Asteria Pendel Mini Black Asteria mini UMAGE - Stue - Design - Metal - Med én lyskilde

PriceData har fulgt prisen på Asteria Pendel Mini Black Asteria mini UMAGE - Stue - Design - Metal - Med én lyskilde i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.161 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 1.424 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.314 kr.

Den nuværende pris på 1.424 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Asteria Pendel Mini Black Asteria mini UMAGE - Stue - Design - Metal - Med én lyskilde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Asteria Pendel Mini Black Asteria mini UMAGE - Stue - Design - Metal - Med én lyskilde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20261.424 kr185 kr (15%)
1. maj 20261.239 kr96 kr (7%)
28. apr. 20261.335 kr2 kr (0%)
21. apr. 20261.337 kr4 kr (0%)
15. apr. 20261.333 kr172 kr (15%)
29. mar. 20261.161 kr168 kr (13%)
23. mar. 20261.329 kr38 kr (3%)
20. mar. 20261.367 kr36 kr (3%)
15. mar. 20261.331 kr92 kr (7%)
12. mar. 20261.239 kr18 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret