Gå til hovedindhold

Asteria Plus Pendel Mini Black/Steel Top UMAGE - Stue - Metal

UmageLamperEAN: 5710302229348
Pris fra 1.799 krtil 2.445 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 646 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.499 kr 17. maj

Sammenlign priser på Asteria Plus Pendel Mini Black/Steel Top UMAGE - Stue - Metal og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1799 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Asteria Plus mini pendel, sort/stål
-10%1.799 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Asteria Plus mini pendel, sort/stål billede

Produktinformation

Umage Asteria Plus mini pendel, sort med top i stål - designet af Søren Ravn Christensen Asteria Plus mini er en variant af den populære Asteria pendel, der har fået indbygget lysdæmper og mulighed for montering i lysskinne. De ekstra muligheder med Aster...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Asteria
Farve: Sort
EAN: 5710302229348
Varenr.: 2293C4174
Gå til Luxlight.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Asteria Plus Mini Pendel Black m/ Ståltop - Umage
-10%1.799 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Asteria Plus Mini Pendel Black m/ Ståltop - Umage billede

Produktinformation

Asteria Plus Mini Pendel er designet af Søren Ravn Christensen og produceret af Umage. Denne pendel bygger videre på den klassiske Asteria-model og tilbyder dæmpbar belysning med mulighed for montering i strømskinner, hvilket gør den ideel til kontorer, s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Umage
Kategori: Alt umage (-eos)
Farve: Sort
EAN: 5710302229348
Varenr.: 2293C4174
Gå til Tendensshop
TrustScore 2.5 ud af 52,5
Asteria Pendel Plus Mini - Black / Steel - Ø: 31 Cm - Umage
-10%1.799 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Asteria Pendel Plus Mini - Black / Steel - Ø: 31 Cm - Umage billede

Produktinformation

Asteria Plus tager den klassiske Asteria-pendel til nye højder med dens indbyggede lysdæmper og mulighed for montering i lysskinner, hvilket gør den til en ideel belysningsløsning for kontorer, private spisestuer eller køkkenområder. Asteria Plus kombiner...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Umage
Kategori: Umage
EAN: 5710302229348
Varenr.: 52105329967437
Gå til Trenddo
TrustScore 0 ud af 50,0
Asteria Pendel Plus Mini - Black / Steel - Ø: 31 Cm - Umage
-10%1.799 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Asteria Plus Pendel Mini Black/Steel Top UMAGE - Stue - Metal
-10%1.800 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hulténs DK
TrustScore 4 ud af 53,7
Umage, Asteria Plus Loftlampe Mini Ø31 cm Black/Steel
2.445 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Asteria Plus Pendel Mini Black/Steel Top UMAGE - Stue - Metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Asteria Plus Pendel Mini Black/Steel Top UMAGE - Stue - Metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk1.799 kr1.799 krKøb
2Luxlight.dk1.799 kr1.799 krKøb
3Tendensshop1.799 kr1.799 krKøb
4Trenddo1.799 kr1.799 krKøb
5Lampemesteren DK1.800 kr1.800 krKøb
6Hulténs DK2.445 kr2.520 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Asteria Plus Pendel Mini Black/Steel Top UMAGE - Stue - Metal

PriceData har fulgt prisen på Asteria Plus Pendel Mini Black/Steel Top UMAGE - Stue - Metal i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.499 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 1.799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.544 kr.

Den nuværende pris på 1.799 kr er 17% over normalprisen. Prisen er steget 20% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Asteria Plus Pendel Mini Black/Steel Top UMAGE - Stue - Metal. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Asteria Plus Pendel Mini Black/Steel Top UMAGE - Stue - Metal de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20261.799 kr300 kr (20%)
17. maj 20261.499 kr
16. maj 20261.499,25 kr
3. maj 20261.499 kr
2. maj 20261.499,25 kr
21. apr. 20261.499 kr
20. apr. 20261.499,25 kr99,75 kr (6%)
19. apr. 20261.599 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret