Gå til hovedindhold

Asteria Pendel Micro V2 Olive Asteria Micro V2 UMAGE - Stue - Skandinavisk - Metal - Med én lyskilde

UmageLamperEAN: 5710302025209
Pris fra 999 krtil 1.124 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 125 kr (11% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 934 kr 17. maj

Sammenlign priser på Asteria Pendel Micro V2 Olive Asteria Micro V2 UMAGE - Stue - Skandinavisk - Metal - Med én lyskilde og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 999 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Asteria micro pendel, olive grøn/messing
-20%999 kr
Før 1.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Asteria micro pendel, olive grøn/messing billede

Produktinformation

Umage Asteria micro pendel, nuance olive med top i messing - designet af Søren Ravn Christensen Asteria micro pendlen i olivengrøn udsender et blødt lys fra den integrerede LED-lyskilde. Denne lille variant af den populære Asteria pendel har et minimalist...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Asteria
EAN: 5710302025209
Varenr.: 2520
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Asteria Pendel Micro V2 Olive Asteria Micro V2 UMAGE - Stue - Skandinavisk - Metal - Med én lyskilde
-20%999 kr
Før 1.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Asteria Pendel Micro V2 Olive Asteria Micro V2 UMAGE - Stue - Skandinavisk - Metal - Med én lyskilde billede

Produktinformation

Asteria Micro Pendel Olive er en slank, minimalistisk og flot lampe, som er designet til fremtiden. Asteria fås både som bordlampe, gulvlampe, loftlampe og pendel i to forskellige størrelser. Asteria pendlen fås med et ophæng i enten messing, sort eller stål. Lampen fås i flere forskellige moderne farver – kombineret med det simple og tidløse design, passer Asteria serien ind i stort set alle hjem. OBS! Asteria pendlen har en driver, der er monteret i den tilhørende baldakin. Det er derfor ikke muligt at hænge pendlen op uden baldakin - eksempelvis i forbindelse med en strømskinne. Du er altid velkommen til at kontakte vores kundeservice, hvis du har spørgsmål.

Produktspecifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Pendler
Materiale: Metal
Artikel nr.: 2520
EAN: 5710302025209
Varenr.: 10010948
Gå til Luxlight.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Asteria Micro Pendel Oliven Grøn - Umage
-20%999,2 kr
Før 1.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Asteria Micro Pendel Oliven Grøn - Umage billede

Produktinformation

Asteria Micro Pendel er en pendel, som Søren Ravn Christensen har designet, og Umage har produceret den. Han har designet en elegant og minimalistisk pendel, som vil egne sig godt ind i dit hjem. Den har en smal ledning, der er med til at understrege det...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Umage
Kategori: Alt umage (-eos)
Farve: Grøn
EAN: 5710302025209
Varenr.: 2520
Gå til Trenddo
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Asteria Micro Pendel - Nuance Olive - Ø: 15 Cm - Umage
-10%1.124 kr
Før 1.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Tendensshop
TrustScore 2.5 ud af 52,5
Asteria Micro Pendel - Nuance Olive - Ø: 15 Cm - Umage
-10%1.124 kr
Før 1.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Asteria Pendel Micro V2 Olive Asteria Micro V2 UMAGE - Stue - Skandinavisk - Metal - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Asteria Pendel Micro V2 Olive Asteria Micro V2 UMAGE - Stue - Skandinavisk - Metal - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk999 kr999 krKøb
2Lampemesteren DK999 kr999 krKøb
3Luxlight.dk999,2 kr999,2 krKøb
4Trenddo1.124 kr1.124 krKøb
5Tendensshop1.124 kr1.124 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Asteria Pendel Micro V2 Olive Asteria Micro V2 UMAGE - Stue - Skandinavisk - Metal - Med én lyskilde

PriceData har fulgt prisen på Asteria Pendel Micro V2 Olive Asteria Micro V2 UMAGE - Stue - Skandinavisk - Metal - Med én lyskilde i 181 dage. Laveste pris i perioden er 934 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 952 kr.

Den nuværende pris på 999 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Asteria Pendel Micro V2 Olive Asteria Micro V2 UMAGE - Stue - Skandinavisk - Metal - Med én lyskilde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Asteria Pendel Micro V2 Olive Asteria Micro V2 UMAGE - Stue - Skandinavisk - Metal - Med én lyskilde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026999 kr65 kr (7%)
17. maj 2026934 kr2,75 kr (0%)
16. maj 2026936,75 kr2,75 kr (0%)
3. maj 2026934 kr2,75 kr (0%)
2. maj 2026936,75 kr2,75 kr (0%)
21. apr. 2026934 kr2,75 kr (0%)
20. apr. 2026936,75 kr62,25 kr (6%)
19. apr. 2026999 kr65 kr (7%)
25. feb. 2026934 kr1 kr (0%)
6. feb. 2026935 kr64 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret