Gå til hovedindhold

Asteria Pendel Micro Black Asteria Micro V2 UMAGE - Stue - Skandinavisk - Metal - Med én lyskilde

UmageLamperEAN: 5710302025186
Pris fra 999 krtil 1.350 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 351 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 934 kr 17. maj

Sammenlign priser på Asteria Pendel Micro Black Asteria Micro V2 UMAGE - Stue - Skandinavisk - Metal - Med én lyskilde og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 999 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Asteria micro pendel, sort/messing
-20%999 kr
Før 1.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Asteria micro pendel, sort/messing billede

Produktinformation

Umage Asteria micro pendel, sort med top i messing - designet af Søren Ravn Christensen Asteria micro pendlen udsender et blødt lys fra den integrerede LED-lyskilde. Denne lille variant af den populære Asteria pendel har et minimalistisk design med et enk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Asteria
Farve: Sort
EAN: 5710302025186
Varenr.: 2518
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Asteria Pendel Micro Black Asteria Micro V2 UMAGE - Stue - Skandinavisk - Metal - Med én lyskilde
-20%999 kr
Før 1.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Asteria Pendel Micro Black Asteria Micro V2 UMAGE - Stue - Skandinavisk - Metal - Med én lyskilde billede

Produktinformation

Asteria Micro Pendel Black er en slank, minimalistisk og flot lampe, som er designet til fremtiden. Asteria fås både som bordlampe, gulvlampe, loftlampe og pendel i to forskellige størrelser. Asteria pendlen fås med et ophæng i enten messing, sort eller stål. Lampen fås i flere forskellige moderne farver – kombineret med det simple og tidløse design, passer Asteria serien ind i stort set alle hjem. OBS! Asteria pendlen har en driver, der er monteret i den tilhørende baldakin. Det er derfor ikke muligt at hænge pendlen op uden baldakin - eksempelvis i forbindelse med en strømskinne. Du er altid velkommen til at kontakte vores kundeservice, hvis du har spørgsmål.

Produktspecifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Pendler
Materiale: Metal
Artikel nr.: 2518
EAN: 5710302025186
Varenr.: 10010939
Gå til Luxlight.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Asteria Micro Pendel Sort - Umage
-20%999,2 kr
Før 1.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Asteria Micro Pendel Sort - Umage billede

Produktinformation

Søren Ravn Christensen har designet Asteria Micro Pendel, og Umage har produceret den. Han har designet en pendel, som har et minimalistisk og enkelt design. Der er en smal ledning, som er med til at understrege minimalismen ved pendlen. Den vil egne sig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Umage
Kategori: Alt umage (-eos)
Farve: Sort
EAN: 5710302025186
Varenr.: 2518
Gå til Trenddo
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Asteria Micro Pendel - Black - Ø: 15 Cm - Umage
-10%1.124 kr
Før 1.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Tendensshop
TrustScore 2.5 ud af 52,5
Asteria Micro Pendel - Black - Ø: 15 Cm - Umage
-10%1.124 kr
Før 1.249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hulténs DK
TrustScore 4 ud af 53,7
Umage, Asteria Micro Loftlampe Ø15 cm Black
-10%1.350 kr
Før 1.500 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Asteria Pendel Micro Black Asteria Micro V2 UMAGE - Stue - Skandinavisk - Metal - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Asteria Pendel Micro Black Asteria Micro V2 UMAGE - Stue - Skandinavisk - Metal - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk999 kr999 krKøb
2Lampemesteren DK999 kr999 krKøb
3Luxlight.dk999,2 kr999,2 krKøb
4Trenddo1.124 kr1.124 krKøb
5Tendensshop1.124 kr1.124 krKøb
6Hulténs DK1.350 kr1.395 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Asteria Pendel Micro Black Asteria Micro V2 UMAGE - Stue - Skandinavisk - Metal - Med én lyskilde

PriceData har fulgt prisen på Asteria Pendel Micro Black Asteria Micro V2 UMAGE - Stue - Skandinavisk - Metal - Med én lyskilde i 181 dage. Laveste pris i perioden er 934 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 952 kr.

Den nuværende pris på 999 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Asteria Pendel Micro Black Asteria Micro V2 UMAGE - Stue - Skandinavisk - Metal - Med én lyskilde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Asteria Pendel Micro Black Asteria Micro V2 UMAGE - Stue - Skandinavisk - Metal - Med én lyskilde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026999 kr65 kr (7%)
17. maj 2026934 kr2,75 kr (0%)
16. maj 2026936,75 kr2,75 kr (0%)
3. maj 2026934 kr2,75 kr (0%)
2. maj 2026936,75 kr2,75 kr (0%)
21. apr. 2026934 kr2,75 kr (0%)
20. apr. 2026936,75 kr62,25 kr (6%)
19. apr. 2026999 kr65 kr (7%)
26. feb. 2026934 kr1 kr (0%)
6. feb. 2026935 kr64 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret