Gå til hovedindhold

Asrock PRO-850G, 850 W, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 12 - 6 A, 100 W, 850 W

ASRockComputer – strømforsyningerEAN: 4711581491441
Pris fra 539 krtil 689 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 150 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Asrock PRO-850G, 850 W, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 12 - 6 A, 100 W, 850 W og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 539 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Asrock PRO-850G Strømforsyning 850Watt 80+ Gold Sort
539 kr
Til butik
Asrock PRO-850G Strømforsyning 850Watt 80+ Gold Sort billede

Produktinformation

ASRock PRO-850G - Strømforsyning (intern) - ATX12V 3.1/ EPS12V - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 Watt - sort

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Artikel nr.: 90-UXR085-GNEAA2
EAN: 4711581491441
Varenr.: 1003682067
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
ASRock PRO-850G strømforsyning 850 W - 80 Plus Gold (sort)
-10%649 kr
Før 719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Asrock PRO-850G, 850 W, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 12 - 6 A, 100 W, 850 W
650 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
ASRock PRO-850G strømforsyning 850 W - 80 Plus Gold (sort)
-9%669 kr
Før 739 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Asrock PRO-850G Strømforsyning 850Watt 80+ Gold Sort
689 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Asrock PRO-850G, 850 W, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 12 - 6 A, 100 W, 850 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Asrock PRO-850G, 850 W, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 12 - 6 A, 100 W, 850 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK539 kr539 krKøb
2Boligcenter DK649 kr649 krKøb
3CS MEGASTORE DK650 kr689 krKøb
4Vivas DK669 kr738 krKøb
5Ultrashop689 kr689 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Asrock PRO-850G, 850 W, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 12 - 6 A, 100 W, 850 W

PriceData har fulgt prisen på Asrock PRO-850G, 850 W, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 12 - 6 A, 100 W, 850 W i 168 dage. Laveste pris i perioden er 539 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 749 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 596 kr.

Den nuværende pris på 539 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Asrock PRO-850G, 850 W, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 12 - 6 A, 100 W, 850 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Asrock PRO-850G, 850 W, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 12 - 6 A, 100 W, 850 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026539 kr11 kr (2%)
6. maj 2026550 kr12 kr (2%)
3. apr. 2026562 kr11 kr (2%)
25. feb. 2026573 kr14 kr (2%)
15. feb. 2026587 kr162 kr (22%)
14. feb. 2026749 kr162 kr (28%)
3. jan. 2026587 kr36 kr (6%)
18. dec. 2025623 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret