Gå til hovedindhold

ASRock Phantom Gaming B650I Lightning WiFi - Bundkort - mini ITX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

ASRockBundkortEAN: 4710483944253
Pris fra 1.235 krtil 1.399 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 164 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.099 kr 5. maj

Sammenlign priser på ASRock Phantom Gaming B650I Lightning WiFi - Bundkort - mini ITX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1235 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASRock Phantom Gaming B650I Lightning WiFi - Bundkort - mini ITX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)
1.235 kr
Til butik
ASRock Phantom Gaming B650I Lightning WiFi - Bundkort - mini ITX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) billede

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Kategori: AMD Bundkort
Farve: 2
Artikel nr.: 90-MXBMP0-A0UAYZ
EAN: 4710483944253
Varenr.: 20292197
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASRock B650I LIGHTNING WIFI - Bundkort - Socket AM5 - USB 3.2 Gen 1 - onboard grafik (CPU påkrævet) retail
1.236 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASRock B650I LIGHTNING WIFI Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX
1.244 kr
Til butik
ASRock B650I LIGHTNING WIFI Bundkort - AMD B650 - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Mini-ITX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Mini ITX, AMD AM5 socket, AMD B650 chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR5-5600 2 x DIMM slots (AMD EXPO support), lagrings tilslutninger: 2 x SATA-600 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 / 1 x M.2 NVMe PCI-Express 5.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 2 type A & C, skærm tilslutning: 1 x HDMI 2.1, Dragon RTL8125BG 2.5 Gigabit netværk (LAN), WiFi 6E & Bluetooth 5.2, AMD Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek ALC897 HD Audio (8-kanaler) lydkort, ASRock Polychrome SYNC software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: 90-MXBMP0-A0UAYZ
EAN: 4710483944253
Varenr.: 3210143
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ASRock B650I LIGHTNING WIFI - Bundkort - Socket AM5 - USB 3.2 Gen 1 - onboard grafik (CPU påkrævet) retail - GEEKD.dk
1.275 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
ASRock B650I LIGHTNING WIFI - Moderkort - Socket AM5 - USB 3.2 Gen 1 - inbyggd grafik (CPU krävs)
1.296 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort til gaming ASRock B650I Lightning WiFi - AM5, mini?ITX
-6%1.309 kr
Før 1.389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort til gaming ASRock B650I Lightning WiFi - AM5, mini?ITX
-6%1.329 kr
Før 1.409 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ASRock B650I LIGHTNING WIFI - Bundkort - Socket AM5 - USB 3.2 Gen 1 - onboard grafik (CPU påkrævet) retail
1.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock Phantom Gaming B650I Lightning WiFi - Bundkort - mini ITX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock Phantom Gaming B650I Lightning WiFi - Bundkort - mini ITX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.235 kr1.235 krKøb
2CompuMail DK1.236 kr1.236 krKøb
3Proshop DK1.244 kr1.244 krKøb
4Geekd1.275 kr1.275 krKøb
5Teknikproffset DK1.296 kr1.355 krKøb
6Boligcenter DK1.309 kr1.309 krKøb
7Vivas DK1.329 kr1.398 krKøb
8Ultrashop1.399 kr1.399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASRock Phantom Gaming B650I Lightning WiFi - Bundkort - mini ITX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

PriceData har fulgt prisen på ASRock Phantom Gaming B650I Lightning WiFi - Bundkort - mini ITX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) i 176 dage. Laveste pris i perioden er 1.099 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 1.286 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.232 kr.

Den nuværende pris på 1.235 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for ASRock Phantom Gaming B650I Lightning WiFi - Bundkort - mini ITX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for ASRock Phantom Gaming B650I Lightning WiFi - Bundkort - mini ITX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.235 kr36 kr (3%)
31. maj 20261.199 kr100 kr (9%)
5. maj 20261.099 kr132 kr (11%)
22. mar. 20261.231 kr2 kr (0%)
21. mar. 20261.233 kr1 kr (0%)
20. mar. 20261.232 kr9 kr (1%)
19. mar. 20261.223 kr15 kr (1%)
18. mar. 20261.208 kr8 kr (1%)
17. mar. 20261.200 kr33 kr (3%)
15. mar. 20261.167 kr18 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret