Gå til hovedindhold

ASRock A620AM-X WIFI - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD A620A Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

ASRockBundkortEAN: 4711581490826
Pris fra 667 krtil 849 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 182 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på ASRock A620AM-X WIFI - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD A620A Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 667 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Asrock A620AM-X WiFi mATX AM5
667 kr
Til butik
Asrock A620AM-X WiFi mATX AM5 billede

Produktinformation

Asrock A620AM-X WiFi - mATX - Socket AM5 - 2x DDR5 slots - HDMI 2.1 - DisplayPort 1.4 - Dragon RTL8125BG - WiFi 5

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Artikel nr.: 90-MXBSU0-A0UAYZ
EAN: 4711581490826
Varenr.: 1003541504
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASRock A620AM-X WIFI - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD A620A Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)
708 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASRock A620AM-X WIFI Bundkort - AMD A620A - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX
740 kr
Til butik
ASRock A620AM-X WIFI Bundkort - AMD A620A - AMD AM5 socket - DDR5 RAM - Micro-ATX billede

Produktinformation

Bundkort, størrelse: Micro-ATX, AMD AM5 socket, AMD A620A chipset, 1 x PCI-Express 4.0 x16, Dual DDR5-5600 2 x DIMM slots (AMD EXPO support), lagrings tilslutninger: 4 x SATA-600 / 2 x M.2 NVMe PCI-Express 4.0 (M.2 size: 2242 / 2260 / 2280), USB 3.2 Gen 1 type A & C, skærm tilslutning: 1 x Displayport 1.4 / 1 x HDMI 2.1, Dragon RTL8125BG 2.5 Gigabit netværk (LAN), AMD Graphics supporteret (CPU med VGA påkrævet), Realtek ALC897 HD Audio (8-kanaler) lydkort, ASRock Polychrome SYNC software...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ASRock
Kategori: Bundkort
Artikel nr.: 90-MXBSU0-A0UAYZ
EAN: 4711581490826
Varenr.: 3419090
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bundkort ASRock A620AM-X WiFi mATX AM5
-13%769 kr
Før 879 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bundkort ASRock A620AM-X WiFi mATX AM5
-12%789 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Asrock A620AM-X WiFi mATX AM5
849 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock A620AM-X WIFI - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD A620A Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ASRock A620AM-X WIFI - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD A620A Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK667 kr667 krKøb
2CS MEGASTORE DK708 kr747 krKøb
3Proshop DK740 kr779 krKøb
4Boligcenter DK769 kr769 krKøb
5Vivas DK789 kr858 krKøb
6Ultrashop849 kr849 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ASRock A620AM-X WIFI - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD A620A Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler)

PriceData har fulgt prisen på ASRock A620AM-X WIFI - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD A620A Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) i 183 dage. Laveste pris i perioden er 667 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 773 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 736 kr.

Den nuværende pris på 667 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 33 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for ASRock A620AM-X WIFI - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD A620A Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for ASRock A620AM-X WIFI - Bundkort - micro ATX - Socket AM5 - AMD A620A Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi, Bluetooth - onboard grafik (CPU påkrævet) - HD Audio (8-kanaler) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026667 kr13 kr (2%)
19. maj 2026680 kr43 kr (6%)
18. maj 2026723 kr6 kr (1%)
17. maj 2026729 kr1 kr (0%)
16. maj 2026730 kr9 kr (1%)
15. maj 2026721 kr1 kr (0%)
14. maj 2026722 kr6 kr (1%)
13. maj 2026728 kr1 kr (0%)
11. maj 2026729 kr5 kr (1%)
10. maj 2026724 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret