Gå til hovedindhold

Asetek Forte Sim Racing Pedals Brake and Throttle Rat/Pedal - GEEKD.dk

AsetekSpilcontrollereEAN: 1230000121156
Pris fra 4.099 krtil 5.419 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.320 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Asetek Forte Sim Racing Pedals Brake and Throttle Rat/Pedal - GEEKD.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4099 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Asetek Forte simracing-pedaler bremse og gas
4.099 kr
Til butik
Asetek Forte simracing-pedaler bremse og gas billede

Produktinformation

Asetek Forte simracing-pedaler bremse og gas - Fordyb dig med Forte Sim Racing Pedals inspireret af ægte racing. - Spilcontrollere Rat og pedaler

Produktspecifikationer

Mærke: Asetek
Kategori: Spilcontrollere
Artikel nr.: 40-010-0000003M
EAN: 1230000121156
Varenr.: 1333917
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Asetek Forte Sim Racing Gas- und Bremspedal
4.578 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Asetek Forte Sim Racing Pedals Brake and Throttle Rat/Pedal - GEEKD.dk
4.979 kr
Til butik
Asetek Forte Sim Racing Pedals Brake and Throttle Rat/Pedal - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Asetek Forte Sim Racing Pedals Brake and Throttle er det ultimative værktøj til sim-racingentusiaster, der ønsker en autentisk og præcis køreoplevelse. Disse pedaler er designet med fokus på kvalitet, holdbarhed og ydeevne for at give dig den bedst mulige...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Asetek
Kategori: Pedal
EAN: 1230000121156
Varenr.: 42938577453293
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Asetek Forte Sim Racing pedaler - bremse og speeder (kablet)
5.399 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asetek Forte Sim Racing pedaler - bremse og speeder (kablet)
5.419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Asetek Forte Sim Racing Pedals Brake and Throttle Rat/Pedal - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Asetek Forte Sim Racing Pedals Brake and Throttle Rat/Pedal - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK4.099 kr4.099 krKøb
2CompuMail DK4.578 kr4.578 krKøb
3Geekd4.979 kr4.979 krKøb
4Boligcenter DK5.399 kr5.399 krKøb
5Vivas DK5.419 kr5.508 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Asetek Forte Sim Racing Pedals Brake and Throttle Rat/Pedal - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Asetek Forte Sim Racing Pedals Brake and Throttle Rat/Pedal - GEEKD.dk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 4.099 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 4.578 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.339 kr.

Den nuværende pris på 4.099 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Asetek Forte Sim Racing Pedals Brake and Throttle Rat/Pedal - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Asetek Forte Sim Racing Pedals Brake and Throttle Rat/Pedal - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 20264.099 kr479 kr (10%)
27. feb. 20264.578 kr479 kr (12%)
19. feb. 20264.099 kr479 kr (10%)
18. feb. 20264.578 kr479 kr (12%)
6. feb. 20264.099 kr479 kr (10%)
5. feb. 20264.578 kr479 kr (12%)
24. jan. 20264.099 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret