Gå til hovedindhold

Asetek SimSports Forte S - gas- og bremsepedaler til simracing (PC)

AsetekSpilcontrollereEAN: 1230000121279
Pris fra 3.814 krtil 4.819 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.005 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Asetek SimSports Forte S - gas- og bremsepedaler til simracing (PC) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3814 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Asetek Forte S-Series bremse og gas
3.814 kr
Til butik
Asetek Forte S-Series bremse og gas billede

Produktinformation

Asetek Forte S-Series bremse og gas - Oplev ægte bremsefornemmelse som i en racerbil uden at binde dig til et hydrauliksystem. - Spilcontrollere Rat og pedaler

Produktspecifikationer

Mærke: Asetek
Kategori: Spilcontrollere
Artikel nr.: 40-010-0010007M
EAN: 1230000121279
Varenr.: 1333932
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Asetek Forte Pedaler PC Sort
4.025 kr
Til butik
Asetek Forte Pedaler PC Sort billede

Produktinformation

Asetek Forte. Enhedstype: Pedaler, Understøttede gaming platforme: PC, Maks. interval for tryksensor: 200 kg. Forbindelsesteknologi: Ledningsført, Enhedsgrænseflade: USB, USB-stik type: USB Type-C. Produktfarve: Sort, Husmateriale: Aluminium, Kapabilitet: Assetto Corsa Assetto Corsa Competizione DiRT Rally DiRT Rally 2.0 F1 Series iRacing Project Cars.... Understøttede Windows-operativsystemer: Windows 10, Windows 11. Bredde: 457 mm, Dybde: 212 mm, Højde: 256 mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Asetek
Artikel nr.: 40-010-0010007
EAN: 1230000121279
Varenr.: 1001145245
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Asetek Forte ® S-Series Brake & Throttle Rat/Pedal - GEEKD.dk
-17%4.379 kr
Før 5.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Asetek Forte ® S-Series Brake & Throttle Rat/Pedal - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Asetek Forte ® S-Series Brake & Throttle er den perfekte følgesvend til enhver sim-racingentusiast, der stræber efter den ultimative præcision og kontrol. Disse avancerede pedaler er designet til at efterligne autentisk bremse- og speederfunktionen i et r...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Asetek
Kategori: Pedal
EAN: 1230000121279
Varenr.: 46848377127248
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Asetek SimSports Forte S - gas- og bremsepedaler til simracing (PC)
-19%4.799 kr
Før 5.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Asetek SimSports Forte S - gas- og bremsepedaler til simracing (PC)
-19%4.819 kr
Før 5.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Asetek SimSports Forte S - gas- og bremsepedaler til simracing (PC) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Asetek SimSports Forte S - gas- og bremsepedaler til simracing (PC) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK3.814 kr3.814 krKøb
2CompuMail DK4.025 kr4.025 krKøb
3Geekd4.379 kr4.379 krKøb
4Boligcenter DK4.799 kr4.799 krKøb
5Vivas DK4.819 kr4.898 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Asetek SimSports Forte S - gas- og bremsepedaler til simracing (PC)

PriceData har fulgt prisen på Asetek SimSports Forte S - gas- og bremsepedaler til simracing (PC) i 172 dage. Laveste pris i perioden er 3.814 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 4.980 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.431 kr.

Den nuværende pris på 3.814 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Asetek SimSports Forte S - gas- og bremsepedaler til simracing (PC). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Asetek SimSports Forte S - gas- og bremsepedaler til simracing (PC) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 20263.814 kr685 kr (15%)
24. jan. 20264.499 kr481 kr (10%)
13. dec. 20254.980 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret