Gå til hovedindhold

ART SD-22 - Vogn med hjul - for LCD / LED display - stål - skærmstørrelse: 45-90 - monteringsgrænseflade: 800 x 400 mm

ARTTv- og skærmbeslagEAN: 5906721171942
Pris fra 725 krtil 1.782 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.057 kr (59% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 717 kr 25. mar.

Sammenlign priser på ART SD-22 - Vogn med hjul - for LCD / LED display - stål - skærmstørrelse: 45-90 - monteringsgrænseflade: 800 x 400 mm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 725 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ART SD-22 Vogn med hjul LCD / LED display 45"-90"
725 kr
Til butik
ART SD-22 Vogn med hjul LCD / LED display 45"-90" billede

Produktinformation

ART SD-22 - Vogn med hjul - for LCD / LED display - stål - skærmstørrelse: 45"-90" - monteringsgrænseflade: 800 x 400 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Art
Artikel nr.: STO SD-22
EAN: 5906721171942
Varenr.: 1001656069
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TV gulvstativ med hjul ART SD-22 - til 45-90" skærme, 60 kg
799 kr
Til butik
TV gulvstativ med hjul ART SD-22 - til 45-90" skærme, 60 kg billede

Produktinformation

Stabilt TV gulvstativ med hjul til fleksibel opsætningART SD-22 er et mobilt TV gulvstativ i stål, der gør det nemt at flytte store TV og skærme mellem rum. Med en bæreevne på 60 kg og understøttelse af skærmstørrelser fra 45" til 90" får du en sikker og alsidig løsning til møderum, undervisning, events eller hjemmebrug. Den åbne hylde giver plads til afspiller eller konsol, så du har alt samlet ét sted.Fordele ved mobil skærmholderDet fritstående stativ har låsbare hjul for smidig transport og stabil parkering. VESA-kompatibilitet fra 100 × 100 mm op til 800 × 400 mm gør monteringen ligetil på de fleste fladskærme. Den sorte, enkle finish passer diskret ind i både professionelle miljøer og stuen.Anbefalet brug: TVMontering: Fritstående gulvstativSkærmstørrelse: 45"–90" (114,3–229 cm)Maks. belastning: 60 kgVESA: 100 × 100 mm til 800 × 400 mmFarve: SortMateriale: StålMål (H × B × D): 138,5 × 96 × 59 cmHjul: JaOphængshul: JaSkruer medfølger: JaIndbygget vaterpas: Nej...

Produktspecifikationer

Mærke: ART
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 16.6g
EAN: 5906721171942
Varenr.: 1942982
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TV gulvstativ med hjul ART SD-22 - til 45-90" skærme, 60 kg
819 kr
Til butik
TV gulvstativ med hjul ART SD-22 - til 45-90" skærme, 60 kg billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ART
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 16.6g
EAN: 5906721171942
Varenr.: 1942982
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ART SD-22 - Vogn med hjul - for LCD / LED display - stål - skærmstørrelse: 45-90 - monteringsgrænseflade: 800 x 400 mm
1.761 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ART SD-22 - Maks 60 kg - Maks størrelse 45"-90"
1.782 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ART SD-22 - Vogn med hjul - for LCD / LED display - stål - skærmstørrelse: 45-90 - monteringsgrænseflade: 800 x 400 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ART SD-22 - Vogn med hjul - for LCD / LED display - stål - skærmstørrelse: 45-90 - monteringsgrænseflade: 800 x 400 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK725 kr725 krKøb
2Boligcenter DK799 kr799 krKøb
3Vivas DK819 kr1.008 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.761 kr1.960 krKøb
5Proshop DK1.782 kr1.782 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ART SD-22 - Vogn med hjul - for LCD / LED display - stål - skærmstørrelse: 45-90 - monteringsgrænseflade: 800 x 400 mm

PriceData har fulgt prisen på ART SD-22 - Vogn med hjul - for LCD / LED display - stål - skærmstørrelse: 45-90 - monteringsgrænseflade: 800 x 400 mm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 717 kr (registreret d. 25. marts 2026), højeste er 1.782 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.247 kr.

Den nuværende pris på 725 kr er 42% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for ART SD-22 - Vogn med hjul - for LCD / LED display - stål - skærmstørrelse: 45-90 - monteringsgrænseflade: 800 x 400 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for ART SD-22 - Vogn med hjul - for LCD / LED display - stål - skærmstørrelse: 45-90 - monteringsgrænseflade: 800 x 400 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026725 kr2 kr (0%)
31. maj 2026727 kr2 kr (0%)
25. maj 2026725 kr1 kr (0%)
24. maj 2026724 kr1 kr (0%)
23. maj 2026723 kr1 kr (0%)
22. maj 2026722 kr2 kr (0%)
15. maj 2026724 kr1 kr (0%)
14. maj 2026723 kr1.059 kr (59%)
9. maj 20261.782 kr5 kr (0%)
7. maj 20261.777 kr22 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret