Gå til hovedindhold

ART AR-24 - Maks 80 kg - Maks størrelse 60"

ARTElektronikEAN: 5907078655369
Pris fra 684 krtil 928 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 244 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 672 kr 7. maj

Sammenlign priser på ART AR-24 - Maks 80 kg - Maks størrelse 60" og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 684 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ART AR-24 Monteringssæt Fladt panel 32"-60"
684 kr
Til butik
ART AR-24 Monteringssæt Fladt panel 32"-60" billede

Produktinformation

ART AR-24 - Monteringssæt (artikulerende vægmontering) - for fladt panel - metal - sort pulverlakeret - skærmstørrelse: 32"-60" - vægmonterbar

Produktspecifikationer

Mærke: Art
Artikel nr.: AR-24
EAN: 5907078655369
Varenr.: 996140022
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Vægbeslag til TV 32-60" - ART AR-24, sort
789 kr
Til butik
Vægbeslag til TV 32-60" - ART AR-24, sort billede

Produktinformation

Fleksibelt vægbeslag til fladskærmART AR-24 er et solidt vægbeslag til TV og skærme fra 32–60". Beslaget er lavet i metal og giver dig fuld fleksibilitet i stuen, kontoret eller mødelokalet. Du kan vippe skærmen −15° til +15° og dreje den −90° til +90° for at få den perfekte vinkel til film, gaming eller præsentationer.Justerbar afstand fra vægAfstanden til væggen kan ændres fra 11,5 cm til 51,5 cm, så du både kan have skærmen tæt ind til væggen eller trække den frem ved behov. Den robuste konstruktion klarer op til 80 kg og passer til moderne fladskærme i den angivne størrelse.Montering: VægSkærmstørrelse: 81,3–152,4 cm (32–60")Maks. belastning: 80 kgVippevinkel: −15° til +15°Drejevinkel: −90° til +90°Afstand til væg: 11,5–51,5 cmMateriale: MetalFarve: SortMål (B × D × H): 77,0 × 11,5 × 48,0 cm...

Produktspecifikationer

Mærke: ART
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 13.74g
EAN: 5907078655369
Varenr.: 1905662
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Vægbeslag til TV 32-60" - ART AR-24, sort
809 kr
Til butik
Vægbeslag til TV 32-60" - ART AR-24, sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ART
Kategori: Skærmholdere
Vægt: 13.74g
EAN: 5907078655369
Varenr.: 1905662
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ART AR-24 - Maks 80 kg - Maks størrelse 60"
928 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ART AR-24 - Maks 80 kg - Maks størrelse 60" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ART AR-24 - Maks 80 kg - Maks størrelse 60" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK684 kr684 krKøb
2Boligcenter DK789 kr789 krKøb
3Vivas DK809 kr978 krKøb
4Proshop DK928 kr967 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ART AR-24 - Maks 80 kg - Maks størrelse 60"

PriceData har fulgt prisen på ART AR-24 - Maks 80 kg - Maks størrelse 60" i 174 dage. Laveste pris i perioden er 672 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 940 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 692 kr.

Den nuværende pris på 684 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for ART AR-24 - Maks 80 kg - Maks størrelse 60". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for ART AR-24 - Maks 80 kg - Maks størrelse 60" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026684 kr1 kr (0%)
24. maj 2026683 kr1 kr (0%)
13. maj 2026682 kr1 kr (0%)
12. maj 2026683 kr1 kr (0%)
9. maj 2026684 kr1 kr (0%)
8. maj 2026683 kr11 kr (2%)
7. maj 2026672 kr6 kr (1%)
6. maj 2026678 kr1 kr (0%)
2. maj 2026679 kr3 kr (0%)
30. apr. 2026682 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret