Gå til hovedindhold

Arozzi Torretta SoftPU Kontor Stol - Sort - PU Læder - Op til 120 kg

ArozziSpillestoleEAN: 0850047390103
Pris fra 1.682 krtil 2.279 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 597 kr (26% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Arozzi Torretta SoftPU Kontor Stol - Sort - PU Læder - Op til 120 kg og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1682 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Arozzi Torretta SoftPU Gamingstol (sort)
1.682 kr
Til butik
Arozzi Torretta SoftPU Gamingstol (sort) billede

Produktinformation

Arozzi Torretta SoftPU Gamingstol (sort) - Max vægt 120 kg, klasse 4 gassløfter, 3D justerbare armlener - Spiludstyr Gamingstole

Produktspecifikationer

Mærke: Arozzi
Kategori: Spiludstyr
Artikel nr.: TORRETTA-SPU-PBK
EAN: 0850047390103
Varenr.: 1252864
Gå til Shark Gaming DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Arozzi Torretta SoftPU Pure Black Gaming Stol
2.199 kr
Til butik
Gå til WEBdanes
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Arozzi Torretta SoftPU - Sort
2.249 kr
Til butik
Arozzi Torretta SoftPU - Sort billede

Produktinformation

Mød vores seneste tilføjelse til den elskede Torretta-serie: Torretta SoftPu™. Denne stol udgør en stilfuld videreudvikling af vores populære serie, der er skabt med et ergonomisk fokus, der prioriterer din komfort og kropsholdning. Med Torretta Sof

Produktspecifikationer

Mærke: Arozzi
Kategori: Gamer stol
EAN: 0850047390103
Varenr.: AZ149
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arozzi Torretta SoftPU Kontor Stol - Sort - PU Læder - Op til 120 kg
2.254 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Arozzi Torretta 2023 Edition Stol
2.279 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arozzi Torretta SoftPU Kontor Stol - Sort - PU Læder - Op til 120 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arozzi Torretta SoftPU Kontor Stol - Sort - PU Læder - Op til 120 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK1.682 kr1.682 krKøb
2Shark Gaming DK2.199 kr2.199 krKøb
3WEBdanes2.249 kr2.249 krKøb
4Proshop DK2.254 kr2.254 krKøb
5CompuMail DK2.279 kr2.279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Arozzi Torretta SoftPU Kontor Stol - Sort - PU Læder - Op til 120 kg

PriceData har fulgt prisen på Arozzi Torretta SoftPU Kontor Stol - Sort - PU Læder - Op til 120 kg i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.682 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 2.148 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.952 kr.

Den nuværende pris på 1.682 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Arozzi Torretta SoftPU Kontor Stol - Sort - PU Læder - Op til 120 kg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Arozzi Torretta SoftPU Kontor Stol - Sort - PU Læder - Op til 120 kg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 20261.682 kr295 kr (15%)
12. mar. 20261.977 kr11 kr (1%)
11. mar. 20261.988 kr160 kr (7%)
28. feb. 20262.148 kr160 kr (8%)
23. feb. 20261.988 kr11 kr (1%)
22. feb. 20261.977 kr11 kr (1%)
24. jan. 20261.988 kr18 kr (1%)
21. jan. 20261.970 kr33 kr (2%)
20. jan. 20261.937 kr2 kr (0%)
16. jan. 20261.935 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret