Gå til hovedindhold

Arozzi Torretta Soft fabric - Ash Kontor Stol - Blødt stof - Op til 120 kg

ArozziSpillestoleEAN: 0850047390042
Pris fra 1.537 krtil 2.719 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.182 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Arozzi Torretta Soft fabric - Ash Kontor Stol - Blødt stof - Op til 120 kg og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1537 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Arozzi Torretta SoftFabric v2 Gamingstol (ash)
1.537 kr
Til butik
Arozzi Torretta SoftFabric v2 Gamingstol (ash) billede

Produktinformation

Arozzi Torretta SoftFabric v2 Gamingstol (ash) - Max vægt 120 kg, klasse 4 gassløfter, 3D justerbare armlener. - Spiludstyr Gamingstole

Produktspecifikationer

Mærke: Arozzi
Kategori: Spiludstyr
Artikel nr.: TORRETTA-SFB-ASH2
EAN: 0850047390042
Varenr.: 1302774
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Arozzi Torretta 2023 Edition Stol
2.070 kr
Til butik
Gå til WEBdanes
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Arozzi Torretta Soft Fabric Gaming Chair - Ash
2.249 kr
Til butik
Arozzi Torretta Soft Fabric Gaming Chair - Ash billede

Produktinformation

Arozzi er kommet en tekstil version af deres populære Torretta stol. Stolen er det man kalder en hybrid stol. Stolen er bygget i tekstil og så har den PU bag på ryggen. Det giver er en super god gamerstol, som du kan sidde komfortabelt i til langt ude på...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Arozzi
Kategori: Gamer stol
EAN: 0850047390042
Varenr.: AZ107
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arozzi Torretta Soft fabric - Ash Kontor Stol - Blødt stof - Op til 120 kg
2.254 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Gamerstol Arozzi Torretta SoftFabric - Ash grå
2.699 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Gamerstol Arozzi Torretta SoftFabric - Ash grå
2.719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arozzi Torretta Soft fabric - Ash Kontor Stol - Blødt stof - Op til 120 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arozzi Torretta Soft fabric - Ash Kontor Stol - Blødt stof - Op til 120 kg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Komplett DK1.537 kr1.537 krKøb
2CompuMail DK2.070 kr2.070 krKøb
3WEBdanes2.249 kr2.249 krKøb
4Proshop DK2.254 kr2.254 krKøb
5Boligcenter DK2.699 kr2.699 krKøb
6Vivas DK2.719 kr2.978 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Arozzi Torretta Soft fabric - Ash Kontor Stol - Blødt stof - Op til 120 kg

PriceData har fulgt prisen på Arozzi Torretta Soft fabric - Ash Kontor Stol - Blødt stof - Op til 120 kg i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.537 kr (registreret d. 4. maj 2026), højeste er 2.052 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.878 kr.

Den nuværende pris på 1.537 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Arozzi Torretta Soft fabric - Ash Kontor Stol - Blødt stof - Op til 120 kg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Arozzi Torretta Soft fabric - Ash Kontor Stol - Blødt stof - Op til 120 kg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 20261.537 kr254 kr (14%)
2. maj 20261.791 kr1 kr (0%)
1. maj 20261.790 kr8 kr (0%)
9. apr. 20261.782 kr2 kr (0%)
8. apr. 20261.780 kr10 kr (1%)
2. apr. 20261.790 kr101 kr (5%)
19. mar. 20261.891 kr11 kr (1%)
12. mar. 20261.880 kr11 kr (1%)
4. mar. 20261.891 kr100 kr (6%)
18. feb. 20261.791 kr100 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret