Gå til hovedindhold

Arozzi Nova 34″ Curved 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 165 Hz

ArozziComputerskærmeEAN: 0850054766960
Pris fra 2.595 krtil 4.219 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.624 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.446 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Arozzi Nova 34″ Curved 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 165 Hz og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2595 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
34" Arozzi Nova 34″ Curved computer monitor
2.595 kr
Til butik
34" Arozzi Nova 34″ Curved computer monitor billede

Produktinformation

Arozzi Nova 34″ Curved computerskærm 86,4 cm (34") 3440 x 1440 pixel 4K Ultra HD LED Hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Arozzi
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: AZ-NO-34T2K165-WT
EAN: 0850054766960
Varenr.: 3422175
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Arozzi Nova 34″ Curved 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 165 Hz
3.882 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Arozzi Nova 34" buet gaming-skærm 3440 × 1440, 165 Hz - Hvid
4.199 kr
Til butik
Arozzi Nova 34" buet gaming-skærm 3440 × 1440, 165 Hz - Hvid billede

Produktinformation

Fordele ved buet gaming-skærmArozzi Nova 34" giver en omsluttende oplevelse med sin 34" buede VA-skærm i 21:9-format. Den høje opdateringshastighed på 165 Hz og 1 ms MPRT leverer flydende bevægelser i spil og video. Med 3440 × 1440 opløsning får du skarp detaljegengivelse, mens HDR-understøttelse og 350 cd/m² lysstyrke sikrer levende billeder.Perfekt til spil og multitaskingSkærmens 1500R-kurvatur trækker dig tættere på handlingen, og VESA Adaptive Sync hjælper med at reducere tearing for et mere stabilt billede. Indbyggede stereohøjttalere på 2 × 3 W gør det let at komme i gang uden eksterne højtalere. Den hvide finish passer elegant ind på skrivebordet, uanset om det er til gaming, arbejde eller kreativt brug.Komfort og tilslutningerFlimmerfri visning og Low Blue Light bidrager til mere behagelig skærmtid. Du får fleksibel tilslutning med 2× HDMI 2.0, 2× DisplayPort 1.4 og 3,5 mm hovedtelefonudgang. Skærmen kan vippes og monteres på VESA 75×75 eller 100×100 mm.Skærmstørrelse: 86,4 cm (34")Opløsning: 3440 × 1440 (21:9)Panel: VA med LED-bagbelysningOpdateringshastighed: 165 HzResponstid: 1 ms MPRTKurvatur: 1500RHDR-understøttelse: JaLysstyrke: 350 cd/m²Kontrast: 4.000:1Farver: 16,7 mio., 8-bit, sRGB 90 %, DCI-P3 60 %Synsvinkler: 178°/178°Højttalere: 2 × 3 WTilslutninger: 2× HDMI 2.0, 2× DisplayPort 1.4, 3,5 mm hovedtelefonudgangFunktioner: VESA Adaptive Sync, flimmerfri, Low Blue LightErgonomi: Vip 5–15°, VESA 75×75 / 100×100 mmStrømforbrug: 50 W (typ.), 0,5 W (slukket)Energiklasse SDR/HDR: F (A–G)Dimensioner med fod (H × B × D): 47,3 × 81,1 × 20,0 cmVægt med fod: 5,4 kgFarve: Hvid...

Produktspecifikationer

Mærke: Arozzi
Kategori: Skærme
Vægt: 33.3g
EAN: 0850054766960
Varenr.: 2121000
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Arozzi Nova 34" buet gaming-skærm 3440 × 1440, 165 Hz - Hvid
4.219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arozzi Nova 34″ Curved 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 165 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arozzi Nova 34″ Curved 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 165 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.595 kr2.595 krKøb
2CompuMail DK3.882 kr3.882 krKøb
3Boligcenter DK4.199 kr4.199 krKøb
4Vivas DK4.219 kr5.418 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Arozzi Nova 34″ Curved 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 165 Hz

PriceData har fulgt prisen på Arozzi Nova 34″ Curved 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 165 Hz i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.446 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 2.678 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.532 kr.

Den nuværende pris på 2.595 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 15 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Arozzi Nova 34″ Curved 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 165 Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Arozzi Nova 34″ Curved 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 165 Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. apr. 20262.595 kr141 kr (6%)
3. apr. 20262.454 kr8 kr (0%)
2. apr. 20262.446 kr8 kr (0%)
1. apr. 20262.454 kr6 kr (0%)
29. mar. 20262.460 kr8 kr (0%)
28. mar. 20262.468 kr15 kr (1%)
27. mar. 20262.483 kr13 kr (1%)
25. mar. 20262.470 kr11 kr (0%)
22. mar. 20262.481 kr5 kr (0%)
21. mar. 20262.476 kr6 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret