Gå til hovedindhold

Arozzi Nova 34″ Curved 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 165 Hz

ArozziComputerskærmeEAN: 0850054766953
Pris fra 2.648 krtil 4.219 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.571 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.446 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Arozzi Nova 34″ Curved 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 165 Hz og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2648 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
34" Arozzi Nova 34″ Curved computer monitor
2.648 kr
Til butik
34" Arozzi Nova 34″ Curved computer monitor billede

Produktinformation

Arozzi Nova 34″ Curved computerskærm 86,4 cm (34") 3440 x 1440 pixel 4K Ultra HD LED Sort

Produktspecifikationer

Mærke: Arozzi
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: AZ-NO-34T2K165-BK
EAN: 0850054766953
Varenr.: 3422179
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Arozzi Nova 34″ Curved 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 165 Hz
3.345 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Arozzi Nova 34" buet gaming-skærm - 34" 3440 × 1440, 165 Hz, VA, sort
4.199 kr
Til butik
Arozzi Nova 34" buet gaming-skærm - 34" 3440 × 1440, 165 Hz, VA, sort billede

Produktinformation

Fordele ved buet gaming-skærmOplev spil og film med en immersiv 1500R kurve på Arozzi Nova 34". Den brede 21:9 opløsning på 3440 × 1440 giver masser af plads i spil og multitasking, mens VA-panelet leverer dyb kontrast på 4.000:1 og flotte farver. Med op til 165 Hz opdateringshastighed og 1 ms MPRT reagerer billedet hurtigt, så bevægelser står skarpt i actionspil.Skabt til spil og underholdningSkærmen understøtter HDR og VESA Adaptive Sync for glidende billeder uden tearing. Indbyggede stereohøjttalere (2 × 3 W) giver lyd direkte fra skærmen, og Low Blue Light samt flimmerfri teknologi hjælper ved lange sessions foran computeren. Tilslut nemt via 2× HDMI 2.0, 2× DisplayPort 1.4 og hovedtelefonudgang (3,5 mm). Vipbare fod og VESA 75×75 / 100×100 gør opsætningen fleksibel.Skærmstørrelse: 86,4 cm (34") buet, 1500ROpløsning: 3440 × 1440 (21:9)Panel: VA, LED-bagbelysning, 8-bit, 16,7 mio. farverLysstyrke: 350 cd/m²Kontrastforhold: 4.000:1Opdateringshastighed: 165 HzResponstid: 1 ms MPRTSynsvinkler: 178°/178°HDR: UnderstøttetFarverum: sRGB 90 %, DCI-P3 60 %Højttalere: 2 stk., samlet 6 WTilslutninger: 2× HDMI 2.0, 2× DisplayPort 1.4, 3,5 mm lyd udErgonomi: VESA 75×75 & 100×100, vip 5–15°Mål med fod: B 81,1 × H 47,3 × D 20,0 cmVægt med fod: 5,4 kgStrøm: typisk 50 W; slukket 0,5 WEnergieffektivitet (SDR/HDR): klasse F; 30 kWh pr. 1.000 t...

Produktspecifikationer

Mærke: Arozzi
Kategori: Skærme
Vægt: 33.3g
EAN: 0850054766953
Varenr.: 2093570
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Arozzi Nova 34" buet gaming-skærm - 34" 3440 × 1440, 165 Hz, VA, sort
4.219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arozzi Nova 34″ Curved 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 165 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arozzi Nova 34″ Curved 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 165 Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.648 kr2.648 krKøb
2CompuMail DK3.345 kr3.345 krKøb
3Boligcenter DK4.199 kr4.199 krKøb
4Vivas DK4.219 kr5.418 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Arozzi Nova 34″ Curved 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 165 Hz

PriceData har fulgt prisen på Arozzi Nova 34″ Curved 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 165 Hz i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.446 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 2.678 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.525 kr.

Den nuværende pris på 2.648 kr er 5% over normalprisen. Der er registreret 14 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Arozzi Nova 34″ Curved 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 165 Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Arozzi Nova 34″ Curved 34" VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 165 Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 20262.648 kr30 kr (1%)
27. apr. 20262.678 kr83 kr (3%)
8. apr. 20262.595 kr141 kr (6%)
3. apr. 20262.454 kr8 kr (0%)
2. apr. 20262.446 kr8 kr (0%)
1. apr. 20262.454 kr6 kr (0%)
29. mar. 20262.460 kr8 kr (0%)
28. mar. 20262.468 kr15 kr (1%)
27. mar. 20262.483 kr13 kr (1%)
25. mar. 20262.470 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret