Gå til hovedindhold

Arozzi Nova 32" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB 180Hz

ArozziComputerskærmeEAN: 0850054766922
Pris fra 1.999 krtil 3.519 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.520 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.943 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Arozzi Nova 32" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB 180Hz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1999 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arozzi Nova 32″ computer monitor
1.999 kr
Til butik
Arozzi Nova 32″ computer monitor billede

Produktinformation

Arozzi Nova 32″ computerskærm 80 cm (31.5") 2560 x 1440 pixel Quad HD LED Lilla

Produktspecifikationer

Mærke: Arozzi
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: AZ-NO-32T2K180-PP
EAN: 0850054766922
Varenr.: 3422181
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arozzi Nova 32“ IPS 180Hz - Gaming Monitor - Purple
2.095 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Arozzi Nova 32" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB 180Hz
2.592 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Arozzi Nova 32" gaming-skærm 31,5" QHD 180 Hz - Lilla
3.499 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Arozzi Nova 32" gaming-skærm 31,5" QHD 180 Hz - Lilla
3.519 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arozzi Nova 32" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB 180Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arozzi Nova 32" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB 180Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.999 kr1.999 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.095 kr2.095 krKøb
3CompuMail DK2.592 kr2.592 krKøb
4Boligcenter DK3.499 kr3.499 krKøb
5Vivas DK3.519 kr4.718 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Arozzi Nova 32" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB 180Hz

PriceData har fulgt prisen på Arozzi Nova 32" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB 180Hz i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.943 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 2.048 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.987 kr.

Den nuværende pris på 1.999 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Arozzi Nova 32" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB 180Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Arozzi Nova 32" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB 180Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 20261.999 kr36 kr (2%)
16. maj 20261.963 kr7 kr (0%)
15. maj 20261.956 kr4 kr (0%)
14. maj 20261.960 kr3 kr (0%)
13. maj 20261.963 kr6 kr (0%)
10. maj 20261.969 kr1 kr (0%)
9. maj 20261.970 kr1 kr (0%)
7. maj 20261.969 kr3 kr (0%)
2. maj 20261.966 kr1 kr (0%)
30. apr. 20261.967 kr6 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret