Gå til hovedindhold

Arozzi Nova 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB 180Hz

ArozziComputerskærmeEAN: 0850054766878
Pris fra 1.495 krtil 2.919 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.424 kr (49% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Arozzi Nova 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB 180Hz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1495 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
27" Arozzi Nova (Purple) - 2560x1440 (QHD) - 180Hz - IPS
-12%1.495 kr
Før 1.695 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
27" Arozzi Nova (Purple) - 2560x1440 (QHD) - 180Hz - IPS billede

Produktinformation

Arozzi Nova monitor giver glatte, responsive billeder til PC- og konsolspil, mens IPS-panelet hjælper med ensartede farver og brede betragtningsvinkler til hverdagsbrug. Størrelse: 27" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringsfrekvens: 180Hz Paneltype: IPS Særlige funktioner: VESA Adaptive Sync; Flimmerfri; HDR-understøttelse Den høje opdateringsfrekvens og lave responstid hjælper med at reducere bevægelsesslør, så action fremstår klarere og mere kontrolleret i spil, medier og almindeligt desktop-arbejde.

Produktspecifikationer

Mærke: Arozzi
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: AZ-NO-27T2K180-PP
EAN: 0850054766878
Varenr.: 3422186
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arozzi Nova 27“ IPS 180Hz - Gaming Monitor - Purple
1.695 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Arozzi Nova 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB 180Hz
2.097 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 27" Arozzi Nova - 1440p QHD, IPS, 180 Hz, Lilla
2.899 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 27" Arozzi Nova - 1440p QHD, IPS, 180 Hz, Lilla
2.919 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arozzi Nova 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB 180Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arozzi Nova 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB 180Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.495 kr1.495 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.695 kr1.695 krKøb
3CompuMail DK2.097 kr2.097 krKøb
4Boligcenter DK2.899 kr2.899 krKøb
5Vivas DK2.919 kr4.118 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Arozzi Nova 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB 180Hz

PriceData har fulgt prisen på Arozzi Nova 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB 180Hz i 147 dage. Laveste pris i perioden er 1.495 kr (registreret d. 27. januar 2026), højeste er 1.774 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.641 kr.

Den nuværende pris på 1.495 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Arozzi Nova 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB 180Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Arozzi Nova 27" IPS 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort USB 180Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.495 kr200 kr (12%)
21. apr. 20261.695 kr200 kr (13%)
11. apr. 20261.495 kr200 kr (12%)
9. apr. 20261.695 kr80 kr (5%)
7. apr. 20261.615 kr8 kr (0%)
6. apr. 20261.623 kr8 kr (0%)
5. apr. 20261.631 kr8 kr (0%)
4. apr. 20261.639 kr8 kr (0%)
3. apr. 20261.647 kr8 kr (0%)
2. apr. 20261.655 kr8 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret