Gå til hovedindhold

Armac Office - UPS - on-line PF1 LCD metal case dust free - 3000 Watt - 3000 VA

ArmacEAN: 5901969446982
Pris fra 4.359 krtil 5.050 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 691 kr (14% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.293 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Armac Office - UPS - on-line PF1 LCD metal case dust free - 3000 Watt - 3000 VA og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4359 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Armac Office UPS 3000Watt 3000VA
4.359 kr
Til butik
Armac Office UPS 3000Watt 3000VA billede

Produktinformation

Armac Office - UPS - online, PF1, LCD, metalhus, støvfri - AC 230 V - 3000 watt - 3000 VA - 1-faset - 9 At - RS-232, USB - output-stikforbindelser: 8 - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Armac
Artikel nr.: T/3000I/PF1/DF
EAN: 5901969446982
Varenr.: 1003524067
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
UPS nødstrømsforsyning Armac Office 3000 VA on-line PF1 Dust Free
-15%4.399 kr
Før 5.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
UPS nødstrømsforsyning Armac Office 3000 VA on-line PF1 Dust Free billede

Produktinformation

Stabil nødstrøm til kontor og installationerDenne UPS nødstrømsforsyning fra Armac er skabt til driftssikker backup af følsomt udstyr i kontorer og tekniske installationer. Med on-line dobbeltkonvertering og kapacitet på 3000 VA leverer den ren, konstant spænding, så udstyr kan fortsætte arbejdet ved strømafbrydelser og spændingsudsving.Til professionelle miljøerArmac Office 3000 VA PF1 Dust Free er velegnet til arbejdsstationer, mindre servere, netværksudstyr og andre elektriske installationer, hvor stabil strøm er afgørende i renovering og byggeri. Den støvbeskyttede konstruktion hjælper med at holde driften ren og kontrolleret i krævende miljøer.Type: UPS on-line (dobbeltkonvertering)Kapacitet: 3000 VAPower Factor: PF 1Serie/Model: OfficeFunktion: Dust FreeFarve: SortMontering: Fritstående kabinet...

Produktspecifikationer

Mærke: Armac
Kategori: UPS
Vægt: 33.33g
EAN: 5901969446982
Varenr.: 1917039
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
UPS nødstrømsforsyning Armac Office 3000 VA on-line PF1 Dust Free
-15%4.419 kr
Før 5.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
UPS nødstrømsforsyning Armac Office 3000 VA on-line PF1 Dust Free billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Armac
Kategori: UPS
Vægt: 33.33g
EAN: 5901969446982
Varenr.: 1917039
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Armac Office - UPS - on-line PF1 LCD metal case dust free - 3000 Watt - 3000 VA
5.050 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Armac Office - UPS - on-line PF1 LCD metal case dust free - 3000 Watt - 3000 VA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Armac Office - UPS - on-line PF1 LCD metal case dust free - 3000 Watt - 3000 VA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.359 kr4.359 krKøb
2Boligcenter DK4.399 kr4.399 krKøb
3Vivas DK4.419 kr5.618 krKøb
4Proshop DK5.050 kr5.050 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Armac Office - UPS - on-line PF1 LCD metal case dust free - 3000 Watt - 3000 VA

PriceData har fulgt prisen på Armac Office - UPS - on-line PF1 LCD metal case dust free - 3000 Watt - 3000 VA i 181 dage. Laveste pris i perioden er 4.293 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 4.710 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.367 kr.

Den nuværende pris på 4.359 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 39 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 74 prisændringer for Armac Office - UPS - on-line PF1 LCD metal case dust free - 3000 Watt - 3000 VA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 74 prisændringer for Armac Office - UPS - on-line PF1 LCD metal case dust free - 3000 Watt - 3000 VA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20264.359 kr5 kr (0%)
30. maj 20264.354 kr1 kr (0%)
27. maj 20264.355 kr10 kr (0%)
24. maj 20264.345 kr7 kr (0%)
22. maj 20264.338 kr5 kr (0%)
15. maj 20264.343 kr5 kr (0%)
14. maj 20264.338 kr4 kr (0%)
13. maj 20264.342 kr6 kr (0%)
12. maj 20264.348 kr11 kr (0%)
9. maj 20264.359 kr14 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret