Gå til hovedindhold

Armac Office - UPS - on-line PF1 LCD metal case dust free - 2000 Watt - 2000 VA

ArmacUPS-nødstrømsforsyningEAN: 5901969446975
Pris fra 3.830 krtil 4.285 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 455 kr (11% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.772 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Armac Office - UPS - on-line PF1 LCD metal case dust free - 2000 Watt - 2000 VA og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3830 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Armac Office UPS 2000Watt 2000VA
3.830 kr
Til butik
Armac Office UPS 2000Watt 2000VA billede

Produktinformation

Armac Office - UPS - online, PF1, LCD, metalhus, støvfri - AC 230 V - 2000 watt - 2000 VA - 1-faset - 9 At - RS-232, USB - output-stikforbindelser: 8 - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Armac
Artikel nr.: T/2000I/PF1/DF
EAN: 5901969446975
Varenr.: 1003524066
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
UPS nødstrømsforsyning Armac Office 2000 VA online PF1 Dust Free
-11%3.899 kr
Før 4.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
UPS nødstrømsforsyning Armac Office 2000 VA online PF1 Dust Free billede

Produktinformation

Fordele ved UPS nødstrømsforsyningSikrer stabil drift af dit udstyr, når strømmen svigter. Online UPS med kapacitet på 2000 VA er et solidt valg til kontor, mindre serverrum og arbejdsstationer, hvor oppetid er vigtig. Modellen er en del af Office-serien og er udviklet til pålidelig strømbackup og jævn spænding til følsomme enheder.Til kontor og tekniske installationerArmac Office 2000 VA passer til miljøer, hvor udstyr skal holdes kørende under strømafbrydelser og spændingssvingninger. Den online topologi giver kontinuerlig strømkonditionering, så dit IT-udstyr, netværk og elektronik kan arbejde stabilt. Dust Free-beskrivelsen peger på en konstruktion, der er velegnet til støvfølsomme omgivelser.Type: Online UPSSerie: OfficeKapacitet: 2.000 VAUdførelse: Dust FreeFarve: SortBrand: Armac...

Produktspecifikationer

Mærke: Armac
Kategori: UPS
Vægt: 33.33g
EAN: 5901969446975
Varenr.: 1923973
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
UPS nødstrømsforsyning Armac Office 2000 VA online PF1 Dust Free
-11%3.919 kr
Før 4.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
UPS nødstrømsforsyning Armac Office 2000 VA online PF1 Dust Free billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Armac
Kategori: UPS
Vægt: 33.33g
EAN: 5901969446975
Varenr.: 1923973
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Armac Office - UPS - on-line PF1 LCD metal case dust free - 2000 Watt - 2000 VA
4.285 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Armac Office - UPS - on-line PF1 LCD metal case dust free - 2000 Watt - 2000 VA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Armac Office - UPS - on-line PF1 LCD metal case dust free - 2000 Watt - 2000 VA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.830 kr3.830 krKøb
2Boligcenter DK3.899 kr3.899 krKøb
3Vivas DK3.919 kr5.118 krKøb
4Proshop DK4.285 kr4.285 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Armac Office - UPS - on-line PF1 LCD metal case dust free - 2000 Watt - 2000 VA

PriceData har fulgt prisen på Armac Office - UPS - on-line PF1 LCD metal case dust free - 2000 Watt - 2000 VA i 180 dage. Laveste pris i perioden er 3.772 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 3.862 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.821 kr.

Den nuværende pris på 3.830 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 73 prisændringer for Armac Office - UPS - on-line PF1 LCD metal case dust free - 2000 Watt - 2000 VA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 73 prisændringer for Armac Office - UPS - on-line PF1 LCD metal case dust free - 2000 Watt - 2000 VA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20263.830 kr5 kr (0%)
30. maj 20263.825 kr3 kr (0%)
27. maj 20263.828 kr10 kr (0%)
24. maj 20263.818 kr6 kr (0%)
22. maj 20263.812 kr5 kr (0%)
15. maj 20263.817 kr5 kr (0%)
14. maj 20263.812 kr3 kr (0%)
13. maj 20263.815 kr7 kr (0%)
12. maj 20263.822 kr8 kr (0%)
9. maj 20263.830 kr12 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret