Gå til hovedindhold

Arlo Essential XL - 2nd Generation - netværksovervågningskamera - indendørs, udendørs - vejrfast - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2560 x 1440 - audio - trådløs - WiFi (pakke med 2)

ArloCentral styring af hjemmetEAN: 0193108146470
Pris fra 1.378 krtil 1.999 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 621 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 890 kr 5. maj

Sammenlign priser på Arlo Essential XL - 2nd Generation - netværksovervågningskamera - indendørs, udendørs - vejrfast - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2560 x 1440 - audio - trådløs - WiFi (pakke med 2) og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1378 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Arlo Essential XL Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 2560 x 1440
1.378 kr
Til butik
Arlo Essential XL Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 2560 x 1440 billede

Produktinformation

Arlo Essential XL - 2nd Generation - netværksovervågningskamera - indendørs, udendørs - vejrfast - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2560 x 1440 - audio - trådløs - WiFi (pakke med 2)

Produktspecifikationer

Mærke: Arlo
Artikel nr.: VMC3252-100EUS
EAN: 0193108146470
Varenr.: 1001865372
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arlo Essential XL - 2nd Generation - netværksovervågningskamera - indendørs, udendørs - vejrfast - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2560 x 1440 - audio - trådløs - WiFi (pakke med 2)
1.514 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Arlo Essential XL 2K overvågningskamera - sæt med 2 (indendørs/udendørs)
-41%1.599 kr
Før 2.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Arlo Essential XL 2K overvågningskamera - sæt med 2 (indendørs/udendørs) billede

Produktinformation

Arlo Essential XL - 2nd Generation - netværksovervågningskamera - indendørs, udendørs - vejrfast - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2560 x 1440 - audio - trådløs - WiFi (pakke med 2)Optag klare detaljer i high definition, og se i farver om natten. Sæt dit ledningsfrie kamera op med nogle få enkle trin, og hold øje med dit hjem, uanset hvor du er.GenereltAntal pr. pakke: 2 (specifikationer er for enkelt genstande)Bredde: 5.73 cmConnectivity teknologi: TrådløsDybde: 8.26 cmEnhedstype: NetværksovervågningskameraHøjde: 9.66 cmKamera monteringstype: VægmonteringLydsupport: Ja: tovejs-audiofunktionindbygget mikrofonindbygget højttalerVægt: 454 gKameraBevægelsesdetektion: JaDigital zoom: 12Egenskaber: Color Night Visionindbygget sireneindbygget spotlysRGB status LEDPIR-detektionInfrarød LEDs: 2Max digital video opløsning: 2560 x 1440Opløsning ved digital videooptagelse: 2560 x 1440Type: Farve - Dag/nat - fast - indendørs, udendørs - vejrfastVideo Modes: 2K1080p720pBilledsensorType: 4 MP 1/2.7"ObjektivkonstruktionDiagonalt synsfelt (grad): 130InterfaceNetværksgrænseflade: Wi-F...

Produktspecifikationer

Mærke: Arlo
Kategori: Overvågningskameraer
Vægt: 1.24g
EAN: 0193108146470
Varenr.: 2019639
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Arlo Essential2 Xl 2K Outdoor Camera 2-Pack
1.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Arlo Essential XL 2K overvågningskamera - sæt med 2 (indendørs/udendørs)
-40%1.619 kr
Før 2.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Arlo Essential XL Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 2560 x 1440
1.689 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arlo Essential 2 2K XL udendørskamera 2-pack
1.898 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Arlo Essential 2K XL Overvågningskamera 2-pakke
1.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arlo Essential XL - 2nd Generation - netværksovervågningskamera - indendørs, udendørs - vejrfast - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2560 x 1440 - audio - trådløs - WiFi (pakke med 2) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arlo Essential XL - 2nd Generation - netværksovervågningskamera - indendørs, udendørs - vejrfast - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2560 x 1440 - audio - trådløs - WiFi (pakke med 2) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.378 kr1.378 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.514 kr1.514 krKøb
3Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
4Teknikproffset DK1.599 kr1.648 krKøb
5Vivas DK1.619 kr1.688 krKøb
6Ultrashop1.689 kr1.689 krKøb
7Proshop DK1.898 kr1.898 krKøb
8Av-Cables DK1.999 kr1.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Arlo Essential XL - 2nd Generation - netværksovervågningskamera - indendørs, udendørs - vejrfast - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2560 x 1440 - audio - trådløs - WiFi (pakke med 2)

PriceData har fulgt prisen på Arlo Essential XL - 2nd Generation - netværksovervågningskamera - indendørs, udendørs - vejrfast - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2560 x 1440 - audio - trådløs - WiFi (pakke med 2) i 163 dage. Laveste pris i perioden er 890 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 1.880 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.620 kr.

Den nuværende pris på 1.378 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 55% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Arlo Essential XL - 2nd Generation - netværksovervågningskamera - indendørs, udendørs - vejrfast - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2560 x 1440 - audio - trådløs - WiFi (pakke med 2). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Arlo Essential XL - 2nd Generation - netværksovervågningskamera - indendørs, udendørs - vejrfast - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2560 x 1440 - audio - trådløs - WiFi (pakke med 2) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20261.378 kr488 kr (55%)
5. maj 2026890 kr518 kr (37%)
21. apr. 20261.408 kr29 kr (2%)
14. apr. 20261.437 kr28 kr (2%)
10. apr. 20261.465 kr49 kr (3%)
7. apr. 20261.514 kr33 kr (2%)
31. mar. 20261.547 kr31 kr (2%)
24. mar. 20261.578 kr34 kr (2%)
17. mar. 20261.612 kr32 kr (2%)
10. mar. 20261.644 kr35 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret