Gå til hovedindhold

Arki 100 Havelampe Galvanised Nordlux - Moderne - Metal - Med én lyskilde

NordluxLamperEAN: 5704924004698
Pris fra 935 krtil 1.300 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 365 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 919 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Arki 100 Havelampe Galvanised Nordlux - Moderne - Metal - Med én lyskilde og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 935 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordlux Arki havelampe, galvaniseret stål
935 kr
Til butik
Nordlux Arki havelampe, galvaniseret stål billede

Produktinformation

Stilren arkitektlampe til belysning langs huset Arki serien fra Nordlux er designet af den danske designer Bønnelycke MDD, der er meget karakteristisk med sin projektlampelignende skærm i rustikke materialer. Den er perfekt at placere langs huset i indgan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Udendørslamper
Farve: steel
Størrelse: 1000x200x325 mm
EAN: 5704924004698
Varenr.: 4248004699
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Arki 100 havelampe E27, galvaniseret
-34%989 kr
Før 1.500 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Arki 100 havelampe E27, galvaniseret billede

Produktinformation

Nordlux Arki 100 havelampe E27, galvaniseret - designet af Bønnelycke MDD Arki 100 udendørs havelampe er designet af den danske arkitekt Bønnelycke, og er en af de populære Nordlux udendørslamper. Den findes i farverne sort og i galvaniseret stål. Lampen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Nordlux
EAN: 5704924004698
Varenr.: 2118108031
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Arki 100 udendrs bedlampe, E27, galvaniseret stl - Nordlux
989 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Arki havelampe, galvaniseret stål
989 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Arki havelampe, galvaniseret stål
999 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Arki havelampe, galvaniseret stål
1.099 kr
Til butik
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Arki 100 Havelampe Galvanised Nordlux - Moderne - Metal - Med én lyskilde
-26%1.110 kr
Før 1.500 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Luxlight.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Arki 100 Havelampe Seaside Galvaniseret Stål - Nordlux
-20%1.199,96 kr
Før 1.499,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Arki 100 Havelampe, Galvaniseret stål
1.300 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arki 100 Havelampe Galvanised Nordlux - Moderne - Metal - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arki 100 Havelampe Galvanised Nordlux - Moderne - Metal - Med én lyskilde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl935 kr935 krKøb
2Lamper.dk989 kr989 krKøb
3WATTOO.DK989 kr989 krKøb
4LampeGuru.dk989 kr989 krKøb
5BilligVVS DK999 kr999 krKøb
6Greenline1.099 kr1.099 krKøb
7Lampemesteren DK1.110 kr1.110 krKøb
8Luxlight.dk1.199,96 kr1.199,96 krKøb
9Proshop DK1.300 kr1.300 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Arki 100 Havelampe Galvanised Nordlux - Moderne - Metal - Med én lyskilde

PriceData har fulgt prisen på Arki 100 Havelampe Galvanised Nordlux - Moderne - Metal - Med én lyskilde i 181 dage. Laveste pris i perioden er 804 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 1.019 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 957 kr.

Den nuværende pris på 935 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Arki 100 Havelampe Galvanised Nordlux - Moderne - Metal - Med én lyskilde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Arki 100 Havelampe Galvanised Nordlux - Moderne - Metal - Med én lyskilde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 2026935 kr54 kr (5%)
11. maj 2026989 kr54 kr (6%)
24. apr. 2026935 kr34 kr (4%)
23. apr. 2026969 kr34 kr (4%)
30. mar. 2026935 kr12 kr (1%)
21. mar. 2026947 kr28 kr (3%)
18. mar. 2026919 kr115 kr (14%)
2. mar. 2026804 kr155 kr (16%)
1. mar. 2026959 kr155 kr (19%)
14. feb. 2026804 kr45 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret