Gå til hovedindhold

Ariete Vintage Line 3960/05 Lyse Blå Solo mikroovn Bordplade 20 L 800 W

ArieteMikrobølgeovneEAN: 8003705124011
Pris fra 697 krtil 1.229 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 532 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 629 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Ariete Vintage Line 3960/05 Lyse Blå Solo mikroovn Bordplade 20 L 800 W og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 697 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ariete Vintage Mikrobølgeovn Fritstående 800W 20liter Blå
697 kr
Til butik
Ariete Vintage Mikrobølgeovn Fritstående 800W 20liter Blå billede

Produktinformation

Ariete Vintage 3960 - Mikrobølgeovn - 20 liter - 800 W - blå

Produktspecifikationer

Mærke: Ariete
Artikel nr.: 00C396005AR0
EAN: 8003705124011
Varenr.: 1003382452
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ariete Vintage 3960 - Mikrobølgeovn - 20 liter - 800 W - blå
703 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mikrobølgeovn Ariete Vintage fritstående 800 W 20 l - blå
-6%799 kr
Før 849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mikrobølgeovn Ariete Vintage fritstående 800 W 20 l - blå billede

Produktinformation

Ariete Vintage 3960 - Mikrobølgeovn - 20 liter - 800 W - blåGenereltDrejeskive: JaFarve: BlåFunktioner: Internt lys, program afslutning hørbar signalHulbelægning: EmaljeMaks. mikrobølgeeffekt: 800 WMål på drejetallerken til mikrobølge: 27 cmMikrobølgeovn madlavningsprogrammer: OptøninggenopvarmtidsregistreringMikrobølgeovn volumen: 20 literModel: FritståendeProdukttype: MikrobølgeovnIndstilliinger, styringerog indikatorerAntal af strømniveauer: 5Kontrolelementer: DrejeskiveTimer: JaTimerindstillinger: 30 min. timerDiverseOverensstemmelsesstandarder: Directive 2014/35/EUKraftSpænding: 220 - 240 V / 50 HzStrømforbrug: 1280 WStrømforbrugsoplysninger: 0,4 W ved standbyMål og vægtBredde: 35 cmDybde: 45 cmHøjde: 26 cmVægt: 10.1 kgMål & vægt (forsendelse)Vægt (forsendelse): 11.2 kgProducentgarantiGaranti: 2 år...

Produktspecifikationer

Mærke: Ariete
Kategori: Mikrobølgeovne
Vægt: 11.45g
EAN: 8003705124011
Varenr.: 2000787
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ariete Vintage 3960
816 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mikrobølgeovn Ariete Vintage fritstående 800 W 20 l - blå
-6%819 kr
Før 869 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ariete Vintage Mikrobølgeovn Fritstående 800W 20liter Blå
1.229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ariete Vintage Line 3960/05 Lyse Blå Solo mikroovn Bordplade 20 L 800 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ariete Vintage Line 3960/05 Lyse Blå Solo mikroovn Bordplade 20 L 800 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK697 kr697 krKøb
2CS MEGASTORE DK703 kr742 krKøb
3Boligcenter DK799 kr799 krKøb
4Proshop DK816 kr1.026 krKøb
5Vivas DK819 kr869 krKøb
6Ultrashop1.229 kr1.229 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ariete Vintage Line 3960/05 Lyse Blå Solo mikroovn Bordplade 20 L 800 W

PriceData har fulgt prisen på Ariete Vintage Line 3960/05 Lyse Blå Solo mikroovn Bordplade 20 L 800 W i 149 dage. Laveste pris i perioden er 629 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 1.299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 745 kr.

Den nuværende pris på 697 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 91 prisændringer for Ariete Vintage Line 3960/05 Lyse Blå Solo mikroovn Bordplade 20 L 800 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 91 prisændringer for Ariete Vintage Line 3960/05 Lyse Blå Solo mikroovn Bordplade 20 L 800 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026697 kr60 kr (9%)
29. maj 2026637 kr162 kr (20%)
27. maj 2026799 kr3 kr (0%)
25. maj 2026796 kr3 kr (0%)
24. maj 2026799 kr3 kr (0%)
23. maj 2026796 kr1 kr (0%)
21. maj 2026795 kr40 kr (5%)
20. maj 2026755 kr72 kr (11%)
19. maj 2026683 kr6 kr (1%)
18. maj 2026689 kr7 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret