Gå til hovedindhold

Ariete Elkedel Vintage 2868/04 - Grøn - 1600 W

ArieteElkedlerEAN: 8003705116535
Pris fra 292 krtil 419 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 127 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 290 kr 29. apr.

Sammenlign priser på Ariete Elkedel Vintage 2868/04 - Grøn - 1600 W og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 292 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ariete Vintage Elkedel 1liter 1.6kW Grøn
292 kr
Til butik
Ariete Vintage Elkedel 1liter 1.6kW Grøn billede

Produktinformation

Ariete Vintage 2868/04 - Kedel - 1 liter - 1.6 kW - grøn

Produktspecifikationer

Mærke: Ariete
Artikel nr.: 00C286804AR0
EAN: 8003705116535
Varenr.: 995881129
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ariete Vintage Kedel 1L, grøn
303 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ariete Elkedel Vintage 2868/04 - Grøn - 1600 W
362 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ariete Vintage Elkedel 1liter 1.6kW Grøn
419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ariete Elkedel Vintage 2868/04 - Grøn - 1600 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ariete Elkedel Vintage 2868/04 - Grøn - 1600 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK292 kr292 krKøb
2CS MEGASTORE DK303 kr342 krKøb
3Proshop DK362 kr401 krKøb
4Ultrashop419 kr419 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ariete Elkedel Vintage 2868/04 - Grøn - 1600 W

PriceData har fulgt prisen på Ariete Elkedel Vintage 2868/04 - Grøn - 1600 W i 181 dage. Laveste pris i perioden er 290 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 421 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 344 kr.

Den nuværende pris på 292 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Ariete Elkedel Vintage 2868/04 - Grøn - 1600 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Ariete Elkedel Vintage 2868/04 - Grøn - 1600 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026292 kr1 kr (0%)
29. maj 2026293 kr16 kr (5%)
28. maj 2026309 kr25 kr (7%)
7. maj 2026334 kr24 kr (7%)
6. maj 2026358 kr61 kr (21%)
5. maj 2026297 kr65 kr (18%)
4. maj 2026362 kr72 kr (25%)
29. apr. 2026290 kr72 kr (20%)
24. apr. 2026362 kr68 kr (23%)
22. apr. 2026294 kr44 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret