Gå til hovedindhold

Ariete 2877 Vintage - Kedel - 1.7 liter - 2 kW - lyseblå

ArieteKøkkenudstyrEAN: 8003705114302
Pris fra 379 krtil 488 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 109 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 309 kr 30. apr.

Sammenlign priser på Ariete 2877 Vintage - Kedel - 1.7 liter - 2 kW - lyseblå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 379 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ariete Elkedel 1.7liter 2kW Lyseblå
379 kr
Til butik
Ariete Elkedel 1.7liter 2kW Lyseblå billede

Produktinformation

Ariete 2877 Vintage - Kedel - 1.7 liter - 2 kW - lyseblå

Produktspecifikationer

Mærke: Ariete
Artikel nr.: 00C287705AR0
EAN: 8003705114302
Varenr.: 1000921131
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ariete 2877 Vintage - Kedel - 1.7 liter - 2 kW - lyseblå
389 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ariete Kedel 1.7liter Lyseblå
429 kr
Til butik
Ariete Kedel 1.7liter Lyseblå billede

Produktinformation

Ariete Kedel 17 liter - Lyseblå Oplev den perfekte kombination af stil og funktionalitet med Ariete Kedel i en elegant lyseblå farve. Denne rummelige kedel har en kapacitet på hele 17 liter, hvilket gør den ideel til større sammenkomster, fester eller kon...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ariete
Kategori: Elkedler
EAN: 8003705114302
Varenr.: 116997
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ariete Vintage elkedel 1,7 l - 2.000 W - lyseblå
459 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ariete Vintage elkedel 1,7 l - 2.000 W - lyseblå
479 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Ariete Vattenkokare, vintage, Blå
488 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ariete 2877 Vintage - Kedel - 1.7 liter - 2 kW - lyseblå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ariete 2877 Vintage - Kedel - 1.7 liter - 2 kW - lyseblå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK379 kr379 krKøb
2CS MEGASTORE DK389 kr428 krKøb
3Ultrashop429 kr429 krKøb
4Boligcenter DK459 kr459 krKøb
5Vivas DK479 kr548 krKøb
6Teknikproffset DK488 kr547 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ariete 2877 Vintage - Kedel - 1.7 liter - 2 kW - lyseblå

PriceData har fulgt prisen på Ariete 2877 Vintage - Kedel - 1.7 liter - 2 kW - lyseblå i 181 dage. Laveste pris i perioden er 309 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 404 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 371 kr.

Den nuværende pris på 379 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Ariete 2877 Vintage - Kedel - 1.7 liter - 2 kW - lyseblå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Ariete 2877 Vintage - Kedel - 1.7 liter - 2 kW - lyseblå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026379 kr1 kr (0%)
17. maj 2026378 kr3 kr (1%)
16. maj 2026375 kr4 kr (1%)
15. maj 2026379 kr13 kr (4%)
14. maj 2026366 kr57 kr (18%)
30. apr. 2026309 kr6 kr (2%)
24. apr. 2026315 kr9 kr (3%)
13. apr. 2026324 kr8 kr (2%)
10. apr. 2026332 kr2 kr (1%)
6. apr. 2026334 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret