Gå til hovedindhold

Arctic P8 Silent (Black) - 5 Pack - Kabinet køler - 80mm - Sort

Pris fra 107 krtil 159 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 52 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Arctic P8 Silent (Black) - 5 Pack - Kabinet køler - 80mm - Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 107 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ARCTIC P8 Silent Fan 5-pack Sort 80 mm
107 kr
Til butik
ARCTIC P8 Silent Fan 5-pack Sort 80 mm billede

Produktinformation

ARCTIC P8 Silent - Indsats med blæser - 80 mm (pakke med 5)

Produktspecifikationer

Mærke: ARCTIC
Artikel nr.: ACFAN00301A
EAN: 4895213704205
Varenr.: 1002290970
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ARCTIC P8 Silent - Indsats med blæser - 80 mm (pakke med 5)
117 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arctic P8 Silent (Black) - 5 Pack - Kabinet køler - 80mm - Sort
130 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabinetsblæser ARCTIC P8 Silent 80 mm - 5-pack, sort
-13%139 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
ARCTIC P8 Silent Fan 5-pack Sort 80 mm
149 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabinetsblæser ARCTIC P8 Silent 80 mm - 5-pack, sort
-11%159 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arctic P8 Silent (Black) - 5 Pack - Kabinet køler - 80mm - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arctic P8 Silent (Black) - 5 Pack - Kabinet køler - 80mm - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK107 kr107 krKøb
2CS MEGASTORE DK117 kr156 krKøb
3Proshop DK130 kr169 krKøb
4Boligcenter DK139 kr139 krKøb
5Ultrashop149 kr149 krKøb
6Vivas DK159 kr228 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Arctic P8 Silent (Black) - 5 Pack - Kabinet køler - 80mm - Sort

PriceData har fulgt prisen på Arctic P8 Silent (Black) - 5 Pack - Kabinet køler - 80mm - Sort i 168 dage. Laveste pris i perioden er 107 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 134 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 120 kr.

Den nuværende pris på 107 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 47 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Arctic P8 Silent (Black) - 5 Pack - Kabinet køler - 80mm - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Arctic P8 Silent (Black) - 5 Pack - Kabinet køler - 80mm - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026107 kr2 kr (2%)
23. maj 2026109 kr5 kr (4%)
14. maj 2026114 kr2 kr (2%)
13. maj 2026116 kr2 kr (2%)
11. maj 2026114 kr5 kr (4%)
10. maj 2026119 kr1 kr (1%)
9. maj 2026120 kr2 kr (2%)
8. maj 2026122 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026123 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026124 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret