Gå til hovedindhold

ARCTIC Liquid Freezer III 280 kølesystem 1-pack Hvid Vandkøling - GEEKD.dk

Pris fra 393 krtil 709 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 316 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 378 kr 7. apr.

Sammenlign priser på ARCTIC Liquid Freezer III 280 kølesystem 1-pack Hvid Vandkøling - GEEKD.dk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 393 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Arctic Liquid Freezer III 280 A-RGB Intel/AMD Vandkøler Hvid
393 kr
Til butik
Arctic Liquid Freezer III 280 A-RGB Intel/AMD Vandkøler Hvid billede

Produktinformation

ARCTIC Liquid Freezer III 280 - Processors flydende kølesystem - Radiatorstørrelse: 280 mm - (for: AM4, LGA1700, AM5) - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: ARCTIC
Artikel nr.: ACFRE00151A
EAN: 4895213704557
Varenr.: 1001875988
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arctic Liquid Freezer III 280 A-RGB - White - CPU Vandkøling - Max 23 dBA
395 kr
Til butik
Arctic Liquid Freezer III 280 A-RGB - White - CPU Vandkøling - Max 23 dBA billede

Produktinformation

CPU køler, vandkølingssystem, passer til AMD Socket AM4 / AM5 & Intel Socket LGA1700 / LGA1851, køler støjniveau: max 0.4 sone (ca 22.5 dBA), køler RPM: 200 - 1900 ± 10%, køler CFM: max 72.8, statisk lufttryk: max 2.4 mmH₂O, PWM styret, 317mm radiator med 2 x 140mm RGB kølere, 4-pins PWM & 3-pins ARGB tilslutning, inkl kølepasta, hvid med RGB-...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Arctic
Kategori: CPU Koeler
Artikel nr.: ACFRE00151A
EAN: 4895213704557
Varenr.: 3235745
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Arctic Liquid Freezer III 280 A-RGB Intel/AMD Vandkøler Hvid
489 kr
Til butik
Arctic Liquid Freezer III 280 A-RGB Intel/AMD Vandkøler Hvid billede

Produktinformation

Arctic Liquid Freezer III 280 A-RGB Intel/AMD Vandkøler - Hvid Opgrader dit system med Arctic Liquid Freezer III 280 A-RGB, en kraftfuld vandkøler designet til både Intel og AMD processorer. Denne køleløsning sikrer optimal varmeafledning og holder din CP...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: ARCTIC
Kategori: kølepasta)
EAN: 4895213704557
Varenr.: 45628
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Arctic Cooling Arctic Liquid Freezer III 280 ARGB væskekølesystem, hvid
492 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
ARCTIC Liquid Freezer III 280 kølesystem 1-pack Hvid Vandkøling - GEEKD.dk
514 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
CPU vandkøler AIO 280 mm - Arctic Liquid Freezer III A-RGB (hvid)
-17%689 kr
Før 829 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
CPU vandkøler AIO 280 mm - Arctic Liquid Freezer III A-RGB (hvid)
-16%709 kr
Før 849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ARCTIC Liquid Freezer III 280 kølesystem 1-pack Hvid Vandkøling - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad ARCTIC Liquid Freezer III 280 kølesystem 1-pack Hvid Vandkøling - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK393 kr393 krKøb
2Proshop DK395 kr434 krKøb
3Ultrashop489 kr489 krKøb
4Teknikproffset DK492 kr551 krKøb
5Geekd514 kr514 krKøb
6Boligcenter DK689 kr689 krKøb
7Vivas DK709 kr788 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for ARCTIC Liquid Freezer III 280 kølesystem 1-pack Hvid Vandkøling - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på ARCTIC Liquid Freezer III 280 kølesystem 1-pack Hvid Vandkøling - GEEKD.dk i 170 dage. Laveste pris i perioden er 378 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 514 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 407 kr.

Den nuværende pris på 393 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 46 prisfald og 43 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for ARCTIC Liquid Freezer III 280 kølesystem 1-pack Hvid Vandkøling - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for ARCTIC Liquid Freezer III 280 kølesystem 1-pack Hvid Vandkøling - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026393 kr1 kr (0%)
26. maj 2026394 kr3 kr (1%)
25. maj 2026391 kr3 kr (1%)
24. maj 2026394 kr3 kr (1%)
23. maj 2026391 kr1 kr (0%)
22. maj 2026392 kr3 kr (1%)
21. maj 2026389 kr3 kr (1%)
20. maj 2026386 kr3 kr (1%)
19. maj 2026389 kr3 kr (1%)
18. maj 2026386 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret