Gå til hovedindhold

OS Arbejdshandske str. 9 - Tiger plus m/vævet bomuld - t/lettere industriarbejde

OSSikkerhedstøjEAN: 5701273022212
Pris fra 36,25 krtil 65,39 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 29,14 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 34 kr 5. apr.

Sammenlign priser på Arbejdshandske str. 9 - Tiger plus m/vævet bomuld - t/lettere industriarbejde og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 36.25 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
TIGER PLUS 9 Arbejdshandske
36,25 kr
Til butik
TIGER PLUS 9 Arbejdshandske billede

Produktinformation

PPE klasse 1

Produktspecifikationer

Mærke: OS
Kategori: Arbejdshandsker
EAN: 5701273022212
Varenr.: 508000019
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Arbejdshandske str. 9 - Tiger plus m/vævet bomuld - t/lettere industriarbejde
37 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Arbejdshandske str. 9 Tiger plus m/vævet bomuld - t/lettere industriarbejde
42 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Tiger Plus oksehudshandsker 222-9
-34%56,71 kr
Før 86,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Tiger Plus arbejdshandske (9)
60 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Tiger Plus luksus oksehudshandske - 9 | Handsker | EN 388 2233X |
65,39 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arbejdshandske str. 9 - Tiger plus m/vævet bomuld - t/lettere industriarbejde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Arbejdshandske str. 9 - Tiger plus m/vævet bomuld - t/lettere industriarbejde koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk36,25 kr36,25 krKøb
2CS MEGASTORE DK37 kr76 krKøb
3Elvvs.dk42 kr42 krKøb
4Globaltools.dk56,71 kr56,71 krKøb
5Specialbutikken60 kr60 krKøb
6Sikkerhedsgiganten65,39 kr65,39 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Arbejdshandske str. 9 - Tiger plus m/vævet bomuld - t/lettere industriarbejde

PriceData har fulgt prisen på Arbejdshandske str. 9 - Tiger plus m/vævet bomuld - t/lettere industriarbejde i 162 dage. Laveste pris i perioden er 34 kr (registreret d. 23. december 2025), højeste er 36,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 35 kr.

Den nuværende pris på 36,25 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Arbejdshandske str. 9 - Tiger plus m/vævet bomuld - t/lettere industriarbejde. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Arbejdshandske str. 9 - Tiger plus m/vævet bomuld - t/lettere industriarbejde de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202636,25 kr
14. maj 202636 kr2 kr (6%)
5. apr. 202634 kr1 kr (3%)
5. feb. 202635 kr1 kr (3%)
4. feb. 202636 kr1 kr (3%)
31. jan. 202635 kr
7. jan. 202634,76 kr
6. jan. 202635 kr
5. jan. 202635,11 kr
28. dec. 202534,61 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret