Gå til hovedindhold

Aqiila Aqiila Tagbird Tracker iOS/Android + nøglering 1-pak 406073 Modsvarer: N/A

AqiilaElektronikEAN: 7320894060731
Pris fra 119 krtil 169 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 50 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 106 kr 10. maj

Sammenlign priser på Aqiila Aqiila Tagbird Tracker iOS/Android + nøglering 1-pak 406073 Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BatteryStore & More
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Agiila Tagbird Nøglefinder
119 kr
Til butik
Agiila Tagbird Nøglefinder billede

Produktspecifikationer

Kategori: Rejseudstyr
EAN: 7320894060731
Varenr.: 10878
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Aqiila Tagbird Item Finder 1-pack
119 kr
Til butik
Aqiila Tagbird Item Finder 1-pack billede

Produktinformation

IP67 vandtæt og støvtæt kabinet beskytter trackeren Bluetooth 5.2 med op til 100 m rækkevidde holder ejendele inden for nem rækkevidde Fungerer med Find My på iOS eller Find Hub på Android til hurtig lokalisering Indbygget alarm og sporing hjælper med hurtigt at finde forlagte genstande Udskifteligt CR2032-batteri holder i cirka 8 måneder, hvilket reducerer vedligeholdet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: AQIILA
Kategori: Gadgets
Artikel nr.: 406073
EAN: 7320894060731
Varenr.: 5020063085
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Aqiila Tagbird - Smart Tag - iOS & Android
-28%129 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Aqiila Tagbird - Smart Tag - iOS & Android billede

Produktinformation

Tagbird kombinerer BLE 5.2‑forbindelse med en 80-100 m transmissionsafstand, lydbaseret lokalisering, nærhedsalarmer, IPX67 støv- og vandbeskyttelse og et udskifteligt CR2032‑batteri. Tagbird parres hurtigt med indbyggede Find My (iOS) eller Find Hub (Google), er licenseret af Apple og Google og indeholder Lost Mode samt privatlivsalarmer, der opdager uønsket sporing. Få mærkede genstande til at afgive et lydsignal og følg lyden for at finde dem Find genstande på et kort fra hvor som helst ved hjælp af din telefons standardapp Nærhedsalarmer underretter dig, før du efterlader genstande Udskifteligt CR2032‑knapcellebatteri med en typisk levetid under 8 måneder IPX67‑klassificeret til daglig beskyttelse mod støv og vand Fungerer direkte med iPhone og Android; tags parret med iPhone vises ikke på Android og omvendt Elegant, afrundet design gør Tagbird nemt at fastgøre på nøgler, tasker, cykler og andre nødvendigheder, så du bruger mindre tid på at lede og mere tid på at bruge dine ting.

Produktspecifikationer

Mærke: Aqiila
Kategori: Gadget
Artikel nr.: 406073
EAN: 7320894060731
Varenr.: 3405025
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Aqiila Tagbird sporingsfinder (1-pak)
144 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Aqiila Tagbird - Item Finder (1-pak)
148 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Aqiila - Tagbird - Item Finder (1-pack)
159,95 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Aqiila Aqiila Tagbird Tracker iOS/Android + nøglering 1-pak 406073 Modsvarer: N/A
169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aqiila Aqiila Tagbird Tracker iOS/Android + nøglering 1-pak 406073 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aqiila Aqiila Tagbird Tracker iOS/Android + nøglering 1-pak 406073 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BatteryStore & More119 kr119 krKøb
2Dustin DK119 kr205,25 krKøb
3Proshop DK129 kr168 krKøb
4CS MEGASTORE DK144 kr183 krKøb
5Teknikproffset DK148 kr197 krKøb
6Gucca.dk159,95 kr159,95 krKøb
7InkClub DK169 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Aqiila Aqiila Tagbird Tracker iOS/Android + nøglering 1-pak 406073 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Aqiila Aqiila Tagbird Tracker iOS/Android + nøglering 1-pak 406073 Modsvarer: N/A i 182 dage. Laveste pris i perioden er 106 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 123 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Aqiila Aqiila Tagbird Tracker iOS/Android + nøglering 1-pak 406073 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Aqiila Aqiila Tagbird Tracker iOS/Android + nøglering 1-pak 406073 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026119 kr13 kr (12%)
10. maj 2026106 kr13 kr (11%)
9. maj 2026119 kr13 kr (12%)
30. apr. 2026106 kr13 kr (11%)
18. apr. 2026119 kr13 kr (12%)
17. apr. 2026106 kr13 kr (11%)
16. apr. 2026119 kr13 kr (12%)
11. apr. 2026106 kr13 kr (11%)
10. apr. 2026119 kr13 kr (12%)
28. mar. 2026106 kr13 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret