Gå til hovedindhold

Aqiila Aqiila Lightbird BL10 Campinglygte med powerbank 10000mAh 406027 Modsvarer: N/A

AqiilaElektronikEAN: 8716778931980
Pris fra 239 krtil 408 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 169 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Aqiila Aqiila Lightbird BL10 Campinglygte med powerbank 10000mAh 406027 Modsvarer: N/A og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 239 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Aqiila Lightbird BL10 - Campinglygte med Powerbank
-60%239 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Aqiila Lightbird BL10 - Campinglygte med Powerbank billede

Produktinformation

Hæng den, stil den, sæt den fast Powerbird BL10 er et fleksibelt 300lm lys, der oplyser mørket med uendelige muligheder. Den har fire lystilstande og op til 25 timers brugstid. Du kan stille den, hænge den eller fastgøre den til overflader med den indbyggede magnet, og der er en indbygget powerbank-funktionalitet, der giver dig mulighed for at oplade dine enheder på farten. 300 lumen Op til 25 timers brugstid Vand- og støvtæt (IP65) 20W opladningshastighed...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Aqiila
Kategori: Camping
Artikel nr.: 406027
EAN: 8716778931980
Varenr.: 3361849
Gå til BatteryStore & More
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Campinglygte med powerbank 10000mAh / 300 LM / Campingudstyr
349 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Aqiila Aqiila Lightbird BL10 Campinglygte med powerbank 10000mAh 406027 Modsvarer: N/A
-10%350 kr
Før 389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Aqiila Aqiila Lightbird BL10 Campinglygte med powerbank 10000mAh 406027 Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

Indbygget magnet Den indbyggede magnet på bagsiden gør det nemt at placere den på alle metaloverflader. Perfekt til at oplyse din motor, hvis du pludselig får problemer med bilen. Vand- og støvtæt Den høje vand- og støvtætte beskyttelse (IP67) gør, at du kan bruge Lightbird uanset vejret. Indbygget powerbank Det indbyggede batteri fungerer også som en powerbank, der giver dig mulighed for at oplade alle typer enheder på farten med 20W. Lightbird er udstyret med både en USB-C- og USB-A-port for maksimal kompatibilitet. Specifikation: Kapacitet: 10.000 mAh / 37Wh / 3,7V Batteritype: Litium-polymer Maksimal udgangseffekt: 20W PD Lysstyrke: 50 - 100 - 150 - 200 lumen Lys: Varm hvid, neutral hvid, kold hvid Lystid: 8 - 25 timer USB-A 1 (udgang): 5V/3A, 9V2A, 12V/1,5A (18W) USB-C 1 (indgang + udgang): Indgang: 5V/3A, 9V/2A (18W) / Udgang: 5V/3A, 9V/2.22A,12V/1.67A (20W) Understøttede teknologier: AFC/FCP/QC3.0/PD3.0 I kassen: BL10, manual, opladningskabel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Aqiila
Kategori: Powerbanks,Arbejdsbelysning,Powerbanks,Powerbanks,Elektronik
EAN: 8716778931980
Varenr.: 406027
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Aqiila Lightbird BL10 - Campinglampe med powerbank
394 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Aqiila Lightbird BL10 lygte og powerbank 10.000 mAh
408 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aqiila Aqiila Lightbird BL10 Campinglygte med powerbank 10000mAh 406027 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aqiila Aqiila Lightbird BL10 Campinglygte med powerbank 10000mAh 406027 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK239 kr278 krKøb
2BatteryStore & More349 kr349 krKøb
3InkClub DK350 kr350 krKøb
4Teknikproffset DK394 kr443 krKøb
5CS MEGASTORE DK408 kr447 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Aqiila Aqiila Lightbird BL10 Campinglygte med powerbank 10000mAh 406027 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Aqiila Aqiila Lightbird BL10 Campinglygte med powerbank 10000mAh 406027 Modsvarer: N/A i 187 dage. Laveste pris i perioden er 239 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 386 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 326 kr.

Den nuværende pris på 239 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 32% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Aqiila Aqiila Lightbird BL10 Campinglygte med powerbank 10000mAh 406027 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Aqiila Aqiila Lightbird BL10 Campinglygte med powerbank 10000mAh 406027 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026239 kr110 kr (32%)
17. maj 2026349 kr1 kr (0%)
16. maj 2026350 kr1 kr (0%)
21. apr. 2026349 kr110 kr (46%)
11. apr. 2026239 kr110 kr (32%)
8. apr. 2026349 kr37 kr (10%)
7. apr. 2026386 kr37 kr (11%)
16. mar. 2026349 kr12 kr (3%)
15. mar. 2026361 kr12 kr (3%)
14. mar. 2026349 kr9,05 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret