Gå til hovedindhold

Aqara G100 Select Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 2304 x 1296

AqaraCentral styring af hjemmetEAN: 6975833358595
Pris fra 245 krtil 319 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 74 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 224 kr 2. maj

Sammenlign priser på Aqara G100 Select Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 2304 x 1296 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 245 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Aqara G100 Select Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 2304 x 1296
245 kr
Til butik
Aqara G100 Select Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 2304 x 1296 billede

Produktinformation

Aqara G100 Select - Netværksovervågningskamera - indendørs, udendørs - farve (Dag/nat) - 3 MP - 2304 x 1296 - 2K - audio - WiFi - 2.4GHz radio, Bluetooth, 802.11ax - H.264 - DC 5 V

Produktspecifikationer

Artikel nr.: CH-C08DW
EAN: 6975833358595
Varenr.: 1003486824
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Aqara Camera G100 Select - White
289 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Aqara G100 Select Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 2304 x 1296
299 kr
Til butik
Aqara G100 Select Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 2304 x 1296 billede

Produktinformation

Aqara G100 Select Netværksovervågningskamera Oplev sikkerhed i højeste kvalitet med Aqara G100 Select Netværksovervågningskameraet. Med en imponerende opløsning på 2304 x 1296 sikrer dette kamera skarpe og klare billeder, både indendørs og udendørs. Uanse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Netværksvideorecordere (NVR)
EAN: 6975833358595
Varenr.: 118282
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Aqara Camera G100 Select, Hvid
319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aqara G100 Select Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 2304 x 1296 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aqara G100 Select Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 2304 x 1296 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK245 kr245 krKøb
2CS MEGASTORE DK289 kr328 krKøb
3Ultrashop299 kr299 krKøb
4Proshop DK319 kr358 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Aqara G100 Select Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 2304 x 1296

PriceData har fulgt prisen på Aqara G100 Select Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 2304 x 1296 i 151 dage. Laveste pris i perioden er 206 kr (registreret d. 5. januar 2026), højeste er 289 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 248 kr.

Den nuværende pris på 245 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Aqara G100 Select Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 2304 x 1296. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Aqara G100 Select Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 2304 x 1296 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026245 kr13 kr (6%)
29. maj 2026232 kr13 kr (5%)
23. maj 2026245 kr1 kr (0%)
22. maj 2026244 kr5 kr (2%)
21. maj 2026239 kr1 kr (0%)
20. maj 2026240 kr3 kr (1%)
19. maj 2026237 kr5 kr (2%)
8. maj 2026232 kr7 kr (3%)
6. maj 2026225 kr1 kr (0%)
2. maj 2026224 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret