Gå til hovedindhold

Aqara Door and Window Sensor T1 Dør- og vinduessensor Hvid

AqaraCentral styring af hjemmetEAN: 6975833352135
Pris fra 122 krtil 319,95 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 197,95 kr (62% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 105 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Aqara Door and Window Sensor T1 Dør- og vinduessensor Hvid og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 122 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Aqara Door and Window Sensor T1 Dør- og vinduessensor Hvid
122 kr
Til butik
Aqara Door and Window Sensor T1 Dør- og vinduessensor Hvid billede

Produktinformation

Aqara Door and Window Sensor T1 - Dør- og vinduessensor - trådløs - ZigBee 3.0 - 2.405 - 2.48 GHz

Produktspecifikationer

Artikel nr.: DW-S03D
EAN: 6975833352135
Varenr.: 1001631346
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Aqara Dør- og vinduessensor T1 Dør- og vinduessensor
128 kr
Til butik
Aqara Dør- og vinduessensor T1 Dør- og vinduessensor billede

Produktinformation

Aqara Dør- og vinduessensoren er en intelligent enhed, der i realtid registrerer, om en dør eller et vindue er åbent. Denne sensor er en praktisk måde at overvåge og beskytte dit hjem på. Sensoren kan nemt installeres på de ønskede steder uden nogen kompliceret installation. Aqara Dør- og vinduessensoren er en intelligent enhed, der i realtid registrerer, om en dør eller et vindue er åbent. Denne sensor giver en bekvem måde at overvåge og beskytte dit hjem på. Sensoren kan nemt installeres på de ønskede steder uden kompliceret installation. Den sender en øjeblikkelig alarm og besked til din telefon, hvis den registrerer, at en dør eller et vindue er åbent, hvilket hjælper med at beskytte dit hjem mod tyve eller uønskede besøgende. Sensoren kører i lang tid på et enkelt batteri, der holder i mere end to år ved normal brug. Den er også kompatibel med Apple HomeKit, så den kan arbejde sammen med andre intelligente enheder i Apples økosystem. Aqara Du kan tilpasse forskellige situationer og funktioner med 's smart home-produkter, som f.eks. automatisk at tænde lyset, når du åbner døren. Sensoren er designet til at være energieffektiv og registrerer status for døre og vinduer baseret på afstanden mellem magneterne. Aqara Kræver en hub for at fungere. Funktioner: Maksimal detektionsafstand: 22 mm, Trådløs protokol: Zigbee, Batteri: CR1632, Dimensioner: 41 x 22 x 11 mm, Driftsmiljø: -10 ... +45 / 0 - 95% RH, ingen kondensering, Aqara App: Apple Home-app (iOS 10.3 eller nyere), Home-app (Android 5.0 eller nyere, iOS 10.3 eller nyere), Pakkeindhold: sensorenhed x 1, magnet x 1, klistermærke x 2, quick guide x 1, Nem installation, Opret automatiseringer og regler, Instruerer dig i at opsætte og administrere dit system, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: Aqara
Kategori: Smarte sensorer
EAN: 6975833352135
Varenr.: C77786
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Aqara Door and Window Sensor T1
139 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Aqara Door and Window Sensor T1
139 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Aqara Door and Window Sensor T1
149 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Dør- og vinduessensor Aqara T1 - hvid - Zigbee 3.0
159 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Aqara Door and Window Sensor T1 Dør- og vinduessensor Hvid
169 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dør- og vinduessensor Aqara T1 - hvid - Zigbee 3.0
179 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Aqara Dør & Vindues Sensor T1
319,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aqara Door and Window Sensor T1 Dør- og vinduessensor Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aqara Door and Window Sensor T1 Dør- og vinduessensor Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK122 kr122 krKøb
2Teknikproffset DK128 kr177 krKøb
3CS MEGASTORE DK139 kr178 krKøb
4Proshop DK139 kr178 krKøb
5Komplett DK149 kr149 krKøb
6Boligcenter DK159 kr159 krKøb
7Ultrashop169 kr169 krKøb
8Vivas DK179 kr248 krKøb
9Homeshop DK319,95 kr319,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Aqara Door and Window Sensor T1 Dør- og vinduessensor Hvid

PriceData har fulgt prisen på Aqara Door and Window Sensor T1 Dør- og vinduessensor Hvid i 150 dage. Laveste pris i perioden er 87 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 106 kr.

Den nuværende pris på 122 kr er 15% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Aqara Door and Window Sensor T1 Dør- og vinduessensor Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Aqara Door and Window Sensor T1 Dør- og vinduessensor Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026122 kr6 kr (5%)
15. maj 2026128 kr11 kr (9%)
14. maj 2026117 kr3 kr (3%)
6. maj 2026114 kr3 kr (3%)
1. maj 2026117 kr9 kr (8%)
30. apr. 2026108 kr31 kr (22%)
29. apr. 2026139 kr30 kr (28%)
8. apr. 2026109 kr22 kr (17%)
2. apr. 2026131 kr26 kr (25%)
1. apr. 2026105 kr14 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret