Gå til hovedindhold

Aqara Camera Hub G5 Pro Wi-Fi valvontakamera sisA¤- ja ulkokA¤yttA¶A¶n, harmaa

AqaraCentral styring af hjemmetEAN: 6975833357710
Pris fra 982 krtil 1.358 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 376 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 923 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Aqara Camera Hub G5 Pro Wi-Fi valvontakamera sisA¤- ja ulkokA¤yttA¶A¶n, harmaa og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 982 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Aqara Camera Hub G5 Pro Netværksovervågningskamera Udendørs 2688 x 1520
982 kr
Til butik
Aqara Camera Hub G5 Pro Netværksovervågningskamera Udendørs 2688 x 1520 billede

Produktinformation

Aqara Camera Hub G5 Pro - Netværksovervågningskamera - udendørs - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2688 x 1520 - 1520p - fast brændvidde - trådløs - WiFi - Bluetooth - DC 5 V

Produktspecifikationer

Artikel nr.: CH-C07D
EAN: 6975833357710
Varenr.: 1003068155
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Overvågningskamera Aqara Camera Hub G5 Pro (Wi‑Fi) - grå
-18%1.089 kr
Før 1.329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Overvågningskamera Aqara Camera Hub G5 Pro (Wi‑Fi) - grå billede

Produktinformation

Fordele ved overvågningskamera til hjemmetAqara Camera Hub G5 Pro er et smart overvågningskamera til dig, der vil holde øje med hjemmet via Wi‑Fi. Det elegante, grå kamerahus står stabilt på en justerbar fod og passer diskret ind i indretningen. Produktet er markeret med True Full Color Night Vision, som gør nattebilleder mere naturtro og giver tryghed døgnet rundt.Brug i alarmer og overvågningG5 Pro fungerer som kamera i din sikkerhedsløsning og kan indgå i en smart opsætning i kategorien alarmer og overvågning. Det er oplagt til entré, stue eller kontor, hvor du ønsker et kompakt Wi‑Fi kamera fra Aqara med flot, moderne design.Type: Overvågningskamera med Wi‑FiModel: Camera Hub G5 ProFarve: GråNattefunktion: True Full Color Night VisionMærke: Aqara...

Produktspecifikationer

Mærke: Aqara
Kategori: Overvågningskameraer
Vægt: 0.59g
EAN: 6975833357710
Varenr.: 1927776
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Overvågningskamera Aqara Camera Hub G5 Pro (Wi‑Fi) - grå
-18%1.109 kr
Før 1.349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Overvågningskamera Aqara Camera Hub G5 Pro (Wi‑Fi) - grå billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Aqara
Kategori: Overvågningskameraer
Vægt: 0.59g
EAN: 6975833357710
Varenr.: 1927776
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Aqara Camera Hub G5 Pro Wi-Fi Shadow Gray
-25%1.124,25 kr
Før 1.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Aqara Camera Hub G5 Pro Netværksovervågningskamera Udendørs 2688 x 1520
1.259 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Aqara Camera Hub G5 Pro Wi-Fi (grå)
1.358 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aqara Camera Hub G5 Pro Wi-Fi valvontakamera sisA¤- ja ulkokA¤yttA¶A¶n, harmaa koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Aqara Camera Hub G5 Pro Wi-Fi valvontakamera sisA¤- ja ulkokA¤yttA¶A¶n, harmaa koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK982 kr982 krKøb
2Boligcenter DK1.089 kr1.089 krKøb
3Vivas DK1.109 kr1.188 krKøb
4Proshop DK1.124,25 kr1.124,25 krKøb
5Ultrashop1.259 kr1.259 krKøb
6Komplett DK1.358 kr1.358 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Aqara Camera Hub G5 Pro Wi-Fi valvontakamera sisA¤- ja ulkokA¤yttA¶A¶n, harmaa

PriceData har fulgt prisen på Aqara Camera Hub G5 Pro Wi-Fi valvontakamera sisA¤- ja ulkokA¤yttA¶A¶n, harmaa i 182 dage. Laveste pris i perioden er 849 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 1.389 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.014 kr.

Den nuværende pris på 982 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Aqara Camera Hub G5 Pro Wi-Fi valvontakamera sisA¤- ja ulkokA¤yttA¶A¶n, harmaa. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Aqara Camera Hub G5 Pro Wi-Fi valvontakamera sisA¤- ja ulkokA¤yttA¶A¶n, harmaa de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026982 kr5 kr (1%)
13. maj 2026987 kr5 kr (1%)
9. maj 2026982 kr5 kr (1%)
8. maj 2026987 kr26 kr (3%)
26. apr. 2026961 kr8 kr (1%)
25. apr. 2026969 kr163 kr (14%)
24. apr. 20261.132 kr134 kr (13%)
21. apr. 2026998 kr31 kr (3%)
19. apr. 2026967 kr1 kr (0%)
18. apr. 2026968 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret