Gå til hovedindhold

Apple Watch SE 3 GPS 40mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band - M/L

AppleEAN: 0195950645859
Pris fra 1.879 krtil 2.259 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 380 kr (17% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Apple Watch SE 3 GPS 40mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band - M/L og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1879 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple Watch SE 3 (GPS) 40 mm Sort SmartWatch
1.879 kr
Til butik
Apple Watch SE 3 (GPS) 40 mm Sort SmartWatch billede

Produktinformation

Apple Watch SE 3 (GPS) - 40 mm - midnatsaluminium - smart ur med sportsbånd - fluoroelastomer - midnat - båndstørrelse: M/L - 64 GB - Wi-Fi 4, Bluetooth - 26.3 g

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MEHC4QN/A
EAN: 0195950645859
Varenr.: 1003623856
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple Watch SE 3 GPS 40mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band - M/L
2.071 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Apple Watch SE 3 (GPS) 40 mm - Midnat aluminium med sportsbånd (M/L)
-12%2.199 kr
Før 2.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Apple Watch SE 3 (GPS) 40 mm - Midnat aluminium med sportsbånd (M/L) billede

Produktinformation

Apple Watch SE 3 (GPS) - 40 mm - midnatsaluminium - smart ur med sportsbånd - fluoroelastomer - midnat - båndstørrelse: M/L - 64 GB - Wi-Fi 4, Bluetooth - 26.3 gApple Watch SE 3 (GPS) kombinerer teknologi med fitness-trackingfunktioner for at forbedre hverdagen. Med en rektangulær urkasse og holdbart Ion-X-glas er dette smartwatch designet med stil og holdbarhed for øje. Den højopløselige Retina LTPO OLED-skærm tilbyder levende farver og er udstyret med Always On Display for kontinuerlig adgang til information. Uret er udstyret med et lithium-ion-batteri og kan genoplades, så brugerne kan nyde en problemfri oplevelse hele dagen. Sportremmen af fluoroelastomer er behagelig at have på i lange perioder, og dens pin-and-tuck-lås giver en sikker pasform. Med indbyggede sensorer, herunder en pulsmåler, et digitalt kompas og en temperatursensor, sporer Apple Watch SE 3 fitnessmålinger og giver indsigt i den generelle sundhed. Med support til forskellige sportsaktiviteter kan brugerne tilpasse deres træning og overvåge deres præstationer når som helst og hvor som helst.GenereltAktivitet/sport: Golfløbendesvømningskicyklendevandreturgåtureyogasnowboardingstrength trainingelliptiskmultisportdanstrappetrinpilateskørestolhøj-intensitet intervaltræning (HIIT)udendørs roningpadlingroningsmaskinecooldownkBærestil: UrstilBetalingsteknologi: Apple PayFeedbacktype: Audiovarselvibrationsalarmvisuelt interfaceFunktioner: Opkaldshåndteringfind telefon-funktionlagr og afspil musikFald-detektionEmergency SOS...

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Smartwatches
Vægt: 0.26g
EAN: 0195950645859
Varenr.: 2119471
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Watch SE 3 (GPS) 40 mm - Midnat aluminium med sportsbånd (M/L)
-12%2.219 kr
Før 2.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple Watch SE 3 (GPS) 40 mm Sort SmartWatch
2.259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Watch SE 3 GPS 40mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band - M/L koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Watch SE 3 GPS 40mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band - M/L koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.879 kr1.879 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.071 kr2.071 krKøb
3Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
4Vivas DK2.219 kr2.288 krKøb
5Ultrashop2.259 kr2.259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Watch SE 3 GPS 40mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band - M/L

PriceData har fulgt prisen på Apple Watch SE 3 GPS 40mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band - M/L i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.879 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 2.158 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.089 kr.

Den nuværende pris på 1.879 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Apple Watch SE 3 GPS 40mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band - M/L. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Apple Watch SE 3 GPS 40mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band - M/L de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.879 kr40 kr (2%)
24. maj 20261.919 kr39 kr (2%)
15. maj 20261.958 kr120 kr (6%)
9. maj 20262.078 kr64 kr (3%)
9. apr. 20262.142 kr13 kr (1%)
30. mar. 20262.155 kr48 kr (2%)
29. mar. 20262.107 kr17 kr (1%)
28. mar. 20262.090 kr65 kr (3%)
26. mar. 20262.155 kr3 kr (0%)
25. mar. 20262.158 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret