Gå til hovedindhold

Smartwatch Apple Watch SE (3. generation) GPS 40 mm - Starlight aluminium med Starlight Sport Band S/M

AppleHåndholdte enhederEAN: 0195950645651
Pris fra 1.912 krtil 2.349 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 437 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Smartwatch Apple Watch SE (3. generation) GPS 40 mm - Starlight aluminium med Starlight Sport Band S/M og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1912 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple Watch SE 3 (GPS) 40 mm Cream SmartWatch
1.912 kr
Til butik
Apple Watch SE 3 (GPS) 40 mm Cream SmartWatch billede

Produktinformation

Apple Watch SE 3 (GPS) - 40 mm - stjernelys-aluminium - smart ur med sportsbånd - fluoroelastomer - stjernelys - båndstørrelse: S/M - 64 GB - Wi-Fi 4, Bluetooth - 26.3 g

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MEH34QN/A
EAN: 0195950645651
Varenr.: 1003623853
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple Watch SE 3 GPS 40mm Starlight Aluminium Case with Starlight Sport Band - S/M
2.063 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Smartwatch Apple Watch SE (3. generation) 40 mm GPS - Stjernelys
-8%2.199 kr
Før 2.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Smartwatch Apple Watch SE (3. generation) 40 mm GPS - Stjernelys billede

Produktinformation

Apple Watch SE 3 (GPS) - 40 mm - stjernelys-aluminium - smart ur med sportsbånd - fluoroelastomer - stjernelys - båndstørrelse: S/M - 64 GB - Wi-Fi 4, Bluetooth - 26.3 gApple Watch SE 3 (GPS) kombinerer teknologi med fitness-trackingfunktioner for at forbedre hverdagen. Med en rektangulær urkasse og holdbart Ion-X-glas er dette smartwatch designet med stil og holdbarhed for øje. Den højopløselige Retina LTPO OLED-skærm tilbyder levende farver og er udstyret med Always On Display for kontinuerlig adgang til information. Uret er udstyret med et lithium-ion-batteri og kan genoplades, så brugerne kan nyde en problemfri oplevelse hele dagen. Sportremmen af fluoroelastomer er behagelig at have på i lange perioder, og dens pin-and-tuck-lås giver en sikker pasform. Med indbyggede sensorer, herunder en pulsmåler, et digitalt kompas og en temperatursensor, sporer Apple Watch SE 3 fitnessmålinger og giver indsigt i den generelle sundhed. Med support til forskellige sportsaktiviteter kan brugerne tilpasse deres træning og overvåge deres præstationer når som helst og hvor som helst.GenereltAktivitet/sport: Løbendevandreturcyklendesvømningskisnowboardingudendørs roningpadlinggolfgåtureelliptiskroningsmaskinetrappetrinhøj-intensitet intervaltræning (HIIT)yogastrength trainingdanscooldownkerne træningpilatestai chiBærestil: UrstilBetalingsteknologi: Apple PayFeedbacktype: Audiovarselvibrationsalarmvisuelt interfaceFunktioner: Medicineringspåmindelselysstyrke: 1000 nitslagr og afspil musikhurtig opladningEmerge...

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Smartwatches
Vægt: 0.26g
EAN: 0195950645651
Varenr.: 1971999
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Smartwatch Apple Watch SE (3. generation) 40 mm GPS - Stjernelys
-8%2.219 kr
Før 2.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple Watch SE 3 (GPS) 40 mm Cream SmartWatch
2.349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smartwatch Apple Watch SE (3. generation) GPS 40 mm - Starlight aluminium med Starlight Sport Band S/M koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Smartwatch Apple Watch SE (3. generation) GPS 40 mm - Starlight aluminium med Starlight Sport Band S/M koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.912 kr1.912 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.063 kr2.063 krKøb
3Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
4Vivas DK2.219 kr2.288 krKøb
5Ultrashop2.349 kr2.349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Smartwatch Apple Watch SE (3. generation) GPS 40 mm - Starlight aluminium med Starlight Sport Band S/M

PriceData har fulgt prisen på Smartwatch Apple Watch SE (3. generation) GPS 40 mm - Starlight aluminium med Starlight Sport Band S/M i 166 dage. Laveste pris i perioden er 1.912 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 2.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.064 kr.

Den nuværende pris på 1.912 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Smartwatch Apple Watch SE (3. generation) GPS 40 mm - Starlight aluminium med Starlight Sport Band S/M. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Smartwatch Apple Watch SE (3. generation) GPS 40 mm - Starlight aluminium med Starlight Sport Band S/M de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.912 kr123 kr (6%)
26. maj 20262.035 kr123 kr (6%)
25. maj 20261.912 kr123 kr (6%)
24. maj 20262.035 kr123 kr (6%)
23. maj 20261.912 kr123 kr (6%)
22. maj 20262.035 kr314 kr (13%)
20. maj 20262.349 kr250 kr (10%)
19. maj 20262.599 kr687 kr (36%)
5. maj 20261.912 kr123 kr (6%)
4. maj 20262.035 kr123 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret