Gå til hovedindhold

Apple Magic Keyboard Touch Id Apple Silicon Usb-c (2024) Kablet Og Trådløs Dansk

AppleTastaturerEAN: 0195949633614
Pris fra 1.134 krtil 1.399 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 265 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.088 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Apple Magic Keyboard Touch Id Apple Silicon Usb-c (2024) Kablet Og Trådløs Dansk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1134 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple Magic Keyboard with Touch ID Tastatur Trådløs Dansk
1.134 kr
Til butik
Apple Magic Keyboard with Touch ID Tastatur Trådløs Dansk billede

Produktinformation

Apple Magic Keyboard with Touch ID - Tastatur - USB-C - trådløs - Bluetooth - QWERTY - dansk

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MXCK3DK/A
EAN: 0195949633614
Varenr.: 1002585083
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple Magic Keyboard with Touch ID - Tastatur - Dansk - Hvid
1.177 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Magic Keyboard Touch Id Apple Silicon Usb-c (2024) Kablet Og Trådløs Dansk
1.274 kr
Til butik
Apple Magic Keyboard Touch Id Apple Silicon Usb-c (2024) Kablet Og Trådløs Dansk billede

Produktinformation

Magic Keyboard fås nu med Touch ID, som giver hurtig og nem autentificering, så du trygt kan logge ind og foretage køb. Magic Keyboard med Touch ID giver dig en utroligt behagelig og præcis skriveoplevelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Tastaturer
Artikel nr.: MXCK3DK/A
EAN: 0195949633614
Varenr.: 5020027886
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tastatur trådløst - Apple Magic Keyboard med Touch ID (dansk)
-2%1.309 kr
Før 1.339 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tastatur trådløst - Apple Magic Keyboard med Touch ID (dansk)
-2%1.329 kr
Før 1.359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple Magic Keyboard with Touch ID Tastatur Trådløs Dansk
1.399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Magic Keyboard Touch Id Apple Silicon Usb-c (2024) Kablet Og Trådløs Dansk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Magic Keyboard Touch Id Apple Silicon Usb-c (2024) Kablet Og Trådløs Dansk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.134 kr1.134 krKøb
2Proshop DK1.177 kr1.177 krKøb
3Dustin DK1.274 kr1.360,25 krKøb
4Boligcenter DK1.309 kr1.309 krKøb
5Vivas DK1.329 kr1.398 krKøb
6Ultrashop1.399 kr1.399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Magic Keyboard Touch Id Apple Silicon Usb-c (2024) Kablet Og Trådløs Dansk

PriceData har fulgt prisen på Apple Magic Keyboard Touch Id Apple Silicon Usb-c (2024) Kablet Og Trådløs Dansk i 179 dage. Laveste pris i perioden er 1.088 kr (registreret d. 6. marts 2026), højeste er 1.197 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.145 kr.

Den nuværende pris på 1.134 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Apple Magic Keyboard Touch Id Apple Silicon Usb-c (2024) Kablet Og Trådløs Dansk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Apple Magic Keyboard Touch Id Apple Silicon Usb-c (2024) Kablet Og Trådløs Dansk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.134 kr2 kr (0%)
30. maj 20261.136 kr5 kr (0%)
29. maj 20261.141 kr7 kr (1%)
16. maj 20261.134 kr4 kr (0%)
15. maj 20261.130 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.131 kr3 kr (0%)
9. maj 20261.134 kr14 kr (1%)
8. maj 20261.148 kr14 kr (1%)
6. maj 20261.134 kr3 kr (0%)
4. maj 20261.131 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret