Gå til hovedindhold

Apple Magic Keyboard Touch Id Apple Silicon Numeriske Usb-c (2024) Kablet Og Trådløs Dansk

AppleTastaturerEAN: 0195949654732
Pris fra 1.384 krtil 1.699 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 315 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.351 kr 14. maj

Sammenlign priser på Apple Magic Keyboard Touch Id Apple Silicon Numeriske Usb-c (2024) Kablet Og Trådløs Dansk og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1384 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad Tastatur Trådløs Dansk
1.384 kr
Til butik
Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad Tastatur Trådløs Dansk billede

Produktinformation

Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad - Tastatur - USB-C - trådløs - Bluetooth - QWERTY - dansk - hvide taster

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MXK73DK/A
EAN: 0195949654732
Varenr.: 1002585117
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad - Tastatur - Dansk - Hvid
1.384 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Magic Keyboard Touch Id Apple Silicon Numeriske Usb-c (2024) Kablet Og Trådløs Dansk
1.524 kr
Til butik
Apple Magic Keyboard Touch Id Apple Silicon Numeriske Usb-c (2024) Kablet Og Trådløs Dansk billede

Produktinformation

Magic Keyboard fås med Touch ID, som giver hurtig og nem autentificering, så du trygt kan logge ind og foretage køb. Magic Keyboard med Touch ID og numeriske taster giver dig en utroligt behagelig og præcis skriveoplevelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Tastaturer
Artikel nr.: MXK73DK/A
EAN: 0195949654732
Varenr.: 5020027899
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tastatur trådløst - Apple Magic Keyboard med Touch ID og numerisk tastatur (dansk)
-6%1.599 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tastatur trådløst - Apple Magic Keyboard med Touch ID og numerisk tastatur (dansk)
-6%1.619 kr
Før 1.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad Tastatur Trådløs Dansk
1.699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Magic Keyboard Touch Id Apple Silicon Numeriske Usb-c (2024) Kablet Og Trådløs Dansk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Magic Keyboard Touch Id Apple Silicon Numeriske Usb-c (2024) Kablet Og Trådløs Dansk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.384 kr1.384 krKøb
2Proshop DK1.384 kr1.384 krKøb
3Dustin DK1.524 kr1.610,25 krKøb
4Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
5Vivas DK1.619 kr1.688 krKøb
6Ultrashop1.699 kr1.699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Magic Keyboard Touch Id Apple Silicon Numeriske Usb-c (2024) Kablet Og Trådløs Dansk

PriceData har fulgt prisen på Apple Magic Keyboard Touch Id Apple Silicon Numeriske Usb-c (2024) Kablet Og Trådløs Dansk i 162 dage. Laveste pris i perioden er 1.351 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 1.518 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.388 kr.

Den nuværende pris på 1.384 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 53 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Apple Magic Keyboard Touch Id Apple Silicon Numeriske Usb-c (2024) Kablet Og Trådløs Dansk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Apple Magic Keyboard Touch Id Apple Silicon Numeriske Usb-c (2024) Kablet Og Trådløs Dansk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.384 kr1 kr (0%)
28. maj 20261.383 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.382 kr3 kr (0%)
21. maj 20261.379 kr1 kr (0%)
20. maj 20261.378 kr1 kr (0%)
16. maj 20261.379 kr4 kr (0%)
15. maj 20261.383 kr32 kr (2%)
14. maj 20261.351 kr33 kr (2%)
13. maj 20261.384 kr31 kr (2%)
12. maj 20261.353 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret