Gå til hovedindhold

Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad - Tastatur - USB-C - trådløs - Bluetooth - QWERTY - dansk - sorte taster

AppleTastaturerEAN: 0195949655418
Pris fra 1.533 krtil 1.879 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 346 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.504 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad - Tastatur - USB-C - trådløs - Bluetooth - QWERTY - dansk - sorte taster og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1533 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad Tastatur Trådløs Dansk
1.533 kr
Til butik
Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad Tastatur Trådløs Dansk billede

Produktinformation

Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad - Tastatur - USB-C - trådløs - Bluetooth - QWERTY - dansk - sorte taster

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MXK83DK/A
EAN: 0195949655418
Varenr.: 1002585133
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad - Tastatur - USB-C - trådløs - Bluetooth - QWERTY - dansk - sorte taster
1.562 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad - Tastatur - Dansk - Sort
1.574 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Magic Keyboard Touch Id Apple Silicon Numeriske Usb-c (2024) Kablet Og Trådløs Dansk
1.699 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tastatur med Touch ID - Apple Magic Keyboard med numerisk tastatur (dansk, trådløst)
1.799 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tastatur med Touch ID - Apple Magic Keyboard med numerisk tastatur (dansk, trådløst)
1.819 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad Tastatur Trådløs Dansk
1.879 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad - Tastatur - USB-C - trådløs - Bluetooth - QWERTY - dansk - sorte taster koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad - Tastatur - USB-C - trådløs - Bluetooth - QWERTY - dansk - sorte taster koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.533 kr1.533 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.562 kr1.562 krKøb
3Proshop DK1.574 kr1.574 krKøb
4Dustin DK1.699 kr1.785,25 krKøb
5Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
6Vivas DK1.819 kr1.888 krKøb
7Ultrashop1.879 kr1.879 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad - Tastatur - USB-C - trådløs - Bluetooth - QWERTY - dansk - sorte taster

PriceData har fulgt prisen på Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad - Tastatur - USB-C - trådløs - Bluetooth - QWERTY - dansk - sorte taster i 179 dage. Laveste pris i perioden er 1.099 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 1.533 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.497 kr.

Den nuværende pris på 1.533 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad - Tastatur - USB-C - trådløs - Bluetooth - QWERTY - dansk - sorte taster. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Apple Magic Keyboard with Touch ID and Numeric Keypad - Tastatur - USB-C - trådløs - Bluetooth - QWERTY - dansk - sorte taster de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.533 kr21 kr (1%)
30. maj 20261.512 kr7 kr (0%)
27. maj 20261.519 kr6 kr (0%)
28. apr. 20261.513 kr6 kr (0%)
31. mar. 20261.519 kr7 kr (0%)
27. mar. 20261.512 kr2 kr (0%)
25. mar. 20261.514 kr2 kr (0%)
22. mar. 20261.512 kr2 kr (0%)
20. mar. 20261.514 kr5 kr (0%)
14. mar. 20261.519 kr5 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret