Gå til hovedindhold

Apple Magic Keyboard for iPad Air 13" M4 | M3 | M2 - Danish - Black - Tastatur & Folio sæt - Dansk - Sort

AppleTastaturerEAN: 0195950745825
Pris fra 2.699 krtil 3.869 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.170 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.677 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Apple Magic Keyboard for iPad Air 13" M4 | M3 | M2 - Danish - Black - Tastatur & Folio sæt - Dansk - Sort og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2699 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple Magic Keyboard for iPad Air 13" M4 | M3 | M2 - Danish - Black - Tastatur & Folio sæt - Dansk - Sort
2.699 kr
Til butik
Apple Magic Keyboard for iPad Air 13" M4 | M3 | M2 - Danish - Black - Tastatur & Folio sæt - Dansk - Sort billede

Produktinformation

Tastatur og folio-kasse, med trackpad, Apple Smart connector, QWERTY, dansk, sort, for 13-inch iPad Air (M2, M3, M4)

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Tastatur
Artikel nr.: MGYY4DK/A
EAN: 0195950745825
Varenr.: 3417356
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple Magic Keyboard til iPad Air 13 (M3) Dansk Sort
3.279 kr
Til butik
Apple Magic Keyboard til iPad Air 13 (M3) Dansk Sort billede

Produktinformation

Apple Magic Keyboard til iPad Air 13 M3 - Dansk Sort Oplev en ny dimension af produktivitet med Apple Magic Keyboard til iPad Air 13 M3 i elegant sort. Dette tastatur kombinerer et slankt design med en enestående skriveoplevelse, der gør det til det perfe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Stylus Penne & Touchpenne
EAN: 0195950745825
Varenr.: 128121
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Magic Keyboard Ipad Air 13 tommer (m2), Ipad Air 13 tommer (m3), Ipad Air 13 tommer (m4) Dansk Sort
3.869 kr
Til butik
Apple Magic Keyboard Ipad Air 13 tommer (m2), Ipad Air 13 tommer (m3), Ipad Air 13 tommer (m4) Dansk Sort billede

Produktinformation

Dansk QWERTY-layout med multimedietaster til naturlig dansk skrivning og mediekontrol Indbygget trackpad til præcis markørstyring og multitouch-bevægelser Baggrundsbelyste saks-taster med 1 mm tastevandring for stille og præcis skrivning Beskyttende sort cover, trådløs parring og USB-C-opladning, så den altid er klar til brug Kompatibel med iPad Air 13" M3 og M2, så den kan bruges som bærbar...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Tastatur & penne
Artikel nr.: MGYY4DK/A
EAN: 0195950745825
Varenr.: 5020070443

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Magic Keyboard for iPad Air 13" M4 | M3 | M2 - Danish - Black - Tastatur & Folio sæt - Dansk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Magic Keyboard for iPad Air 13" M4 | M3 | M2 - Danish - Black - Tastatur & Folio sæt - Dansk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.699 kr2.699 krKøb
2Ultrashop3.279 kr3.279 krKøb
3Dustin DK3.869 kr3.955,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Magic Keyboard for iPad Air 13" M4 | M3 | M2 - Danish - Black - Tastatur & Folio sæt - Dansk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Apple Magic Keyboard for iPad Air 13" M4 | M3 | M2 - Danish - Black - Tastatur & Folio sæt - Dansk - Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.676 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 2.839 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.718 kr.

Den nuværende pris på 2.699 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 23 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 52 prisændringer for Apple Magic Keyboard for iPad Air 13" M4 | M3 | M2 - Danish - Black - Tastatur & Folio sæt - Dansk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 52 prisændringer for Apple Magic Keyboard for iPad Air 13" M4 | M3 | M2 - Danish - Black - Tastatur & Folio sæt - Dansk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. apr. 20262.699 kr22 kr (1%)
14. apr. 20262.677 kr10 kr (0%)
10. apr. 20262.687 kr10 kr (0%)
9. apr. 20262.677 kr10 kr (0%)
3. apr. 20262.687 kr10 kr (0%)
2. mar. 20262.677 kr1 kr (0%)
22. feb. 20262.676 kr1 kr (0%)
20. feb. 20262.677 kr9 kr (0%)
19. feb. 20262.686 kr1 kr (0%)
18. feb. 20262.687 kr6 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret