Gå til hovedindhold

Apple Magic Keyboard for iPad Air 11" M4 | M3 | M2 - Danish - Black - Tastatur & Folio sæt - Dansk - Sort

AppleTastaturerEAN: 0195950745245
Pris fra 2.428 krtil 3.244 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 816 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Apple Magic Keyboard for iPad Air 11" M4 | M3 | M2 - Danish - Black - Tastatur & Folio sæt - Dansk - Sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2428 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple Magic Keyboard til iPad Air 11 (M3) Dansk Sort
2.428 kr
Til butik
Apple Magic Keyboard til iPad Air 11 (M3) Dansk Sort billede

Produktinformation

Apple Magic Keyboard - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - Apple Smart connector - QWERTY - dansk - sort - for 10.9-inch iPad Air (4. generation, 5. generation); 11-inch iPad Air (M2, M3)

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MGYX4DK/A
EAN: 0195950745245
Varenr.: 1003688213
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple Magic Keyboard for iPad Air 11" M4 | M3 | M2 - Danish - Black - Tastatur & Folio sæt - Dansk - Sort
2.477 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tastatur til iPad - Apple Magic Keyboard 11" iPad Air (M3) Dansk, Sort
-3%2.799 kr
Før 2.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tastatur til iPad - Apple Magic Keyboard 11" iPad Air (M3) Dansk, Sort billede

Produktinformation

Apple Magic Keyboard - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - bagbelyst - Apple Smart connector - QWERTY - dansk - sort - for 11-inch iPad Air (M3), 11-inch iPad Air (M2), iPad Air (5. gen), iPad Air (4. gen)TastaturMultimedietaster: JaNumerisk tastatur: IngenPegeredskab: TrackpadTastatur nøglekontakt: SaksnøglekontaktTastaturopsætning: QWERTYTastatursprog: DanskPræstationBaggrundslys: IngenKapabilitet: iPad Air 11-inch (M3) iPad Air 11-inch (M2) iPad Air (5th generation) iPad Air (4th generation)Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet: 27,9 cm (11")Mærke kompatibilitet: AppleOverdækning: JaProduktfarve: SortStrømstyringOpladningsport til USB Type-C: JaEmballeringsdataPakkebredde: 212 mmPakkedybde: 271 mmPakkehøjde: 27 mmPakkevægt: 1,03 kg...

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Tastaturer
Vægt: 1.04g
EAN: 0195950745245
Varenr.: 1951943
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tastatur til iPad - Apple Magic Keyboard 11" iPad Air (M3) Dansk, Sort
-3%2.819 kr
Før 2.919 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple Magic Keyboard til iPad Air 11 (M3) Dansk Sort
2.859 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Magic Keyboard Ipad Air 11 tommer (m2), Ipad Air 11 tommer (m3), Ipad Air 11 tommer (m4) Dansk Sort
3.244 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Magic Keyboard for iPad Air 11" M4 | M3 | M2 - Danish - Black - Tastatur & Folio sæt - Dansk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Magic Keyboard for iPad Air 11" M4 | M3 | M2 - Danish - Black - Tastatur & Folio sæt - Dansk - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.428 kr2.428 krKøb
2Proshop DK2.477 kr2.477 krKøb
3Boligcenter DK2.799 kr2.799 krKøb
4Vivas DK2.819 kr2.888 krKøb
5Ultrashop2.859 kr2.859 krKøb
6Dustin DK3.244 kr3.330,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Magic Keyboard for iPad Air 11" M4 | M3 | M2 - Danish - Black - Tastatur & Folio sæt - Dansk - Sort

PriceData har fulgt prisen på Apple Magic Keyboard for iPad Air 11" M4 | M3 | M2 - Danish - Black - Tastatur & Folio sæt - Dansk - Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.428 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 2.547 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.472 kr.

Den nuværende pris på 2.428 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 79 prisændringer for Apple Magic Keyboard for iPad Air 11" M4 | M3 | M2 - Danish - Black - Tastatur & Folio sæt - Dansk - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 79 prisændringer for Apple Magic Keyboard for iPad Air 11" M4 | M3 | M2 - Danish - Black - Tastatur & Folio sæt - Dansk - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 20262.428 kr12 kr (0%)
19. maj 20262.440 kr4 kr (0%)
18. maj 20262.436 kr6 kr (0%)
17. maj 20262.442 kr4 kr (0%)
16. maj 20262.438 kr34 kr (1%)
15. maj 20262.472 kr13 kr (1%)
14. maj 20262.485 kr2 kr (0%)
13. maj 20262.483 kr45 kr (2%)
12. maj 20262.438 kr2 kr (0%)
11. maj 20262.440 kr36 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret