Gå til hovedindhold

Apple Magic Keyboard for iPad Air 11" M4 | M3 | M2 - Swedish - White - Tastatur & Folio sæt - Svensk - Hvid

AppleTastaturerEAN: 0195950262186
Pris fra 2.437 krtil 2.448 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 11 kr (0% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.260 kr 20. mar.

Sammenlign priser på Apple Magic Keyboard for iPad Air 11" M4 | M3 | M2 - Swedish - White - Tastatur & Folio sæt - Svensk - Hvid og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2437 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple Magic Keyboard Tastatur og folio-kasse Saks Kablet Svensk
2.437 kr
Til butik
Apple Magic Keyboard Tastatur og folio-kasse Saks Kablet Svensk billede

Produktinformation

Apple Magic Keyboard - Tastatur og folio-kasse - med trackpad - Apple Smart connector - svensk - hvid - for 10.9-inch iPad Air (4. generation, 5. generation); 11-inch iPad Air (M2, M3)

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MDFV4S/A
EAN: 0195950262186
Varenr.: 1003143571
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple Magic Keyboard for iPad Air 11" M4 | M3 | M2 - Swedish - White - Tastatur & Folio sæt - Svensk - Hvid
2.448 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Magic Keyboard for iPad Air 11" M4 | M3 | M2 - Swedish - White - Tastatur & Folio sæt - Svensk - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Magic Keyboard for iPad Air 11" M4 | M3 | M2 - Swedish - White - Tastatur & Folio sæt - Svensk - Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.437 kr2.437 krKøb
2Proshop DK2.448 kr2.448 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Magic Keyboard for iPad Air 11" M4 | M3 | M2 - Swedish - White - Tastatur & Folio sæt - Svensk - Hvid

PriceData har fulgt prisen på Apple Magic Keyboard for iPad Air 11" M4 | M3 | M2 - Swedish - White - Tastatur & Folio sæt - Svensk - Hvid i 155 dage. Laveste pris i perioden er 2.260 kr (registreret d. 20. marts 2026), højeste er 2.695 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.466 kr.

Den nuværende pris på 2.437 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 66 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Apple Magic Keyboard for iPad Air 11" M4 | M3 | M2 - Swedish - White - Tastatur & Folio sæt - Svensk - Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Apple Magic Keyboard for iPad Air 11" M4 | M3 | M2 - Swedish - White - Tastatur & Folio sæt - Svensk - Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.437 kr11 kr (0%)
29. maj 20262.448 kr135 kr (5%)
28. maj 20262.583 kr1 kr (0%)
24. maj 20262.584 kr1 kr (0%)
23. maj 20262.585 kr1 kr (0%)
19. maj 20262.586 kr102 kr (4%)
15. maj 20262.484 kr11 kr (0%)
14. maj 20262.473 kr12 kr (0%)
13. maj 20262.485 kr11 kr (0%)
12. maj 20262.474 kr14 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret