Gå til hovedindhold

Apple preowned Apple MacBook Pro 15(2019) i7-8750H 16 GB 256GB Grå Grade C - PREOWNED

Apple preownedBærbare computereEAN: 5711802725248
Pris fra 2.407 krtil 3.319 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 912 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Apple MacBook Pro 15(2019) i7-8750H 16 GB 256GB Grå Grade C - PREOWNED og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2407 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple MacBook Pro 15"(2019) i7-8750H 16 GB 256GB Grå Grade C
2.407 kr
Til butik
Apple MacBook Pro 15"(2019) i7-8750H 16 GB 256GB Grå Grade C billede

Produktinformation

Apple MacBook Pro 15"(2019) - Intel Core i7 - 8750H / op til 4.1 GHz - 15.4" 2880 x 1800 - 16 GB DDR3 - 256 GB - Space Gray - Preowned Grade C

Produktspecifikationer

Artikel nr.: NP/MB/PRO/2019/I7/16/256/SP/DK/C
EAN: 5711802725248
Varenr.: 1003298215
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple MacBook Pro 15(2019) i7-8750H 16 GB 256GB Grå Grade C - PREOWNED
2.699 kr
Til butik
Apple MacBook Pro 15(2019) i7-8750H 16 GB 256GB Grå Grade C - PREOWNED billede

Produktinformation

Apple MacBook Pro 15" (2019) - i7-8750H, 16 GB, 256 GB - Grade C Opgrader din arbejdsstation med denne kraftfulde Apple MacBook Pro 15" fra 2019. Udrustet med en hurtig i7-8750H processor og 16 GB RAM sikrer den problemfri multitasking og effektivt arbe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bærbare Computere
EAN: 5711802725248
Varenr.: 92350
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bærbar Apple MacBook Pro 15 (2019) i7-8750H 16 GB 256 GB Grå - Grade C
-25%3.299 kr
Før 4.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bærbar Apple MacBook Pro 15 (2019) i7-8750H 16 GB 256 GB Grå - Grade C billede

Produktinformation

Apple MacBook Pro 15"(2019) - Intel Core i7 - 8750H / op til 4.1 GHz - 15.4" 2880 x 1800 - 16 GB DDR3 - 256 GB - Space Gray - Preowned Grade CMinimum 90% batterikapacitet | Produktet fremstår som nyt og kan komme med eller uden original emballage og tilbehørMinimum 70% batterikapacitet | Der kan forekomme minimale brugssporMinimum 60% batterikapacitet | Nogle kosmetiske brugssporMinimum 50% batterikapacitet | Kosmetiske brugssporLaptops: Der medfølger som udgangspunkt kompatibel adapter og powerkabel med til enheden, med mindre andet er anført i specifikationerneDesktops: Der medfølger som udgangspunkt kompatibel adapter og powerkabel med til enheden, med mindre andet er anført i specifikationerneAlle enheder sælges med 2 års garanti...

Produktspecifikationer

Kategori: Bærbare
0
EAN: 5711802725248
Varenr.: 1815603
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bærbar Apple MacBook Pro 15 (2019) i7-8750H 16 GB 256 GB Grå - Grade C
-25%3.319 kr
Før 4.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple MacBook Pro 15(2019) i7-8750H 16 GB 256GB Grå Grade C - PREOWNED koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple MacBook Pro 15(2019) i7-8750H 16 GB 256GB Grå Grade C - PREOWNED koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.407 kr2.407 krKøb
2Ultrashop2.699 kr2.699 krKøb
3Boligcenter DK3.299 kr3.299 krKøb
4Vivas DK3.319 kr3.388 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple MacBook Pro 15(2019) i7-8750H 16 GB 256GB Grå Grade C - PREOWNED

PriceData har fulgt prisen på Apple MacBook Pro 15(2019) i7-8750H 16 GB 256GB Grå Grade C - PREOWNED i 39 dage. Laveste pris i perioden er 2.407 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 3.209 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.679 kr.

Den nuværende pris på 2.407 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Apple MacBook Pro 15(2019) i7-8750H 16 GB 256GB Grå Grade C - PREOWNED. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Apple MacBook Pro 15(2019) i7-8750H 16 GB 256GB Grå Grade C - PREOWNED de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.407 kr292 kr (11%)
22. maj 20262.699 kr292 kr (12%)
6. maj 20262.407 kr267 kr (10%)
30. apr. 20262.674 kr535 kr (17%)
25. apr. 20263.209 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret