Gå til hovedindhold

Apple iPhone Air 6.5" 256GB Himmelblå

AppleMobiltelefon – tilbehørEAN: 0195950623260
Pris fra 6.675 krtil 8.129 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.454 kr (18% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Apple iPhone Air 6.5" 256GB Himmelblå og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 6675 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Apple iPhone Air 5G (256GB/Sky Blue)
6.675 kr
Til butik
Apple iPhone Air 5G (256GB/Sky Blue) billede

Produktinformation

Apple iPhone Air 5G (256GB/Sky Blue)Uden abonnement.SIM-fri smartphone — virker med Telmore, YouSee, CBB, Oister og alle andre danske operatører. E-mærket, Pricerunner Købsgaranti, fri fragt og dag-til-dag levering.

Produktspecifikationer

Kategori: Apple iPhone Air
EAN: 0195950623260
Varenr.: Apple iPhone Air 5G (256GB/Sky Blue)
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple iPhone Air 6.5" 256GB Himmelblå
7.024 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple iPhone Air 6.5 256GB Himmelblå
8.129 kr
Til butik
Apple iPhone Air 6.5 256GB Himmelblå billede

Produktinformation

Apple iPhone Air 65 256GB Himmelbl Oplev den ultimative smartphone med Apple iPhone Air 65 256GB i Himmelbl. Denne elegante enhed kombinerer banebrydende teknologi med et stilrent design, perfekt til enhver livsstil. Med en imponerende 256GB intern lagrin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Mobiltelefoner
EAN: 0195950623260
Varenr.: 108356

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple iPhone Air 6.5" 256GB Himmelblå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple iPhone Air 6.5" 256GB Himmelblå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Salgsbutikken.dk6.675 kr6.675 krKøb
2CompuMail DK7.024 kr7.024 krKøb
3Ultrashop8.129 kr8.129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple iPhone Air 6.5" 256GB Himmelblå

PriceData har fulgt prisen på Apple iPhone Air 6.5" 256GB Himmelblå i 165 dage. Laveste pris i perioden er 6.675 kr (registreret d. 23. april 2026), højeste er 7.845 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 7.202 kr.

Den nuværende pris på 6.675 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 39 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Apple iPhone Air 6.5" 256GB Himmelblå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Apple iPhone Air 6.5" 256GB Himmelblå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. apr. 20266.675 kr56 kr (1%)
15. apr. 20266.731 kr727 kr (10%)
14. apr. 20267.458 kr689 kr (10%)
11. apr. 20266.769 kr3 kr (0%)
10. apr. 20266.772 kr8 kr (0%)
9. apr. 20266.780 kr18 kr (0%)
7. apr. 20266.798 kr10 kr (0%)
6. apr. 20266.808 kr8 kr (0%)
5. apr. 20266.816 kr10 kr (0%)
4. apr. 20266.826 kr10 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret