Gå til hovedindhold

Apple Ipad Pro (2025) Wifi Standard Glass 12gb 11 tommer Apple M5 512gb Sølv

AppleTabletcomputereEAN: 0195950396058
Pris fra 9.228 krtil 10.799 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.571 kr (15% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Apple Ipad Pro (2025) Wifi Standard Glass 12gb 11 tommer Apple M5 512gb Sølv og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 9228 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Apple 11-inch iPad Pro M5 Wi-Fi 11" 512GB 12GB
9.228 kr
Til butik
Apple 11-inch iPad Pro M5 Wi-Fi 11" 512GB 12GB billede

Produktinformation

Apple 11-inch iPad Pro M5 Wi-Fi - Tablet - 512 GB - 11" Tandem OLED (2420 x 1668) - med standardglas - sølv

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Artikel nr.: MDWN4KN/A
EAN: 0195950396058
Varenr.: 1003688338
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Apple Ipad Pro (2025) Wifi Standard Glass 12gb 11 tommer Apple M5 512gb Sølv
10.558 kr
Til butik
Apple Ipad Pro (2025) Wifi Standard Glass 12gb 11 tommer Apple M5 512gb Sølv billede

Produktinformation

Ultra Retina XDR OLED med 120 Hz og 1.000 cd/m², der giver skarpe og flydende billeder Apple M5-chip og 16-kernede Neural Engine, der fremskynder AI-arbejdsgange og multitasking Wi-Fi 7 og Thunderbolt over USB-C muliggør hurtige dataoverførsler og problemfri docking Face ID, LiDAR og 12 MP-kameraer forbedrer sikkerheden ved login og videoopkald...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Apple iPad
Artikel nr.: MDWN4KN/A
EAN: 0195950396058
Varenr.: 5020070304
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Apple 11-inch iPad Pro M5 Wi-Fi 11 512GB 12GB
10.679 kr
Til butik
Apple 11-inch iPad Pro M5 Wi-Fi 11 512GB 12GB billede

Produktinformation

Apple 11-inch iPad Pro M5 Wi-Fi 11 512GB 12GB Slv Oplev kraften i Apple 11-inch iPad Pro M5 med den nyeste teknologi, der bringer din kreative vision til live. Med en imponerende 512 GB lagerplads og 12 GB RAM får du enestående ydeevne til multitasking og...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Apple
Kategori: Stylus Penne & Touchpenne
EAN: 0195950396058
Varenr.: 112093
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Apple iPad Pro M5 11" Wi‑Fi 512GB with standard glass - Silver
10.799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Ipad Pro (2025) Wifi Standard Glass 12gb 11 tommer Apple M5 512gb Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Apple Ipad Pro (2025) Wifi Standard Glass 12gb 11 tommer Apple M5 512gb Sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK9.228 kr9.228 krKøb
2Dustin DK10.558 kr10.644,25 krKøb
3Ultrashop10.679 kr10.679 krKøb
4Proshop DK10.799 kr10.799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Apple Ipad Pro (2025) Wifi Standard Glass 12gb 11 tommer Apple M5 512gb Sølv

PriceData har fulgt prisen på Apple Ipad Pro (2025) Wifi Standard Glass 12gb 11 tommer Apple M5 512gb Sølv i 177 dage. Laveste pris i perioden er 9.217 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 10.558 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 10.199 kr.

Den nuværende pris på 9.228 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Apple Ipad Pro (2025) Wifi Standard Glass 12gb 11 tommer Apple M5 512gb Sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Apple Ipad Pro (2025) Wifi Standard Glass 12gb 11 tommer Apple M5 512gb Sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20269.228 kr821 kr (8%)
30. maj 202610.049 kr1 kr (0%)
23. maj 202610.048 kr1 kr (0%)
12. maj 202610.047 kr191 kr (2%)
9. maj 202610.238 kr225 kr (2%)
8. maj 202610.463 kr334 kr (3%)
7. maj 202610.129 kr334 kr (3%)
6. maj 202610.463 kr1 kr (0%)
27. apr. 202610.462 kr226 kr (2%)
26. apr. 202610.236 kr140 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret